Дата: від до Скинути

Європейський тиждень цифрової грамотності: що запланувала Мінцифра на 22-28 березня

Європейський тиждень цифрової грамотності — це щорічна кампанія, яка проводиться з метою надихнути та навчити людей цифрових навичок. Проводиться у коворкінгах, громадських центрах, школах, університетах, бібліотеках та інших місцях по всій Європі. За 2010-2020 роки до Європейського тижня цифрової грамотності долучились більше 1 300 000 учасників.

13:08 24.03.2021

БЕЙСБОЛ. РОЗШИРЮЄМО ГОРИЗОНТИ СПОРТИВНОГО ПРОСТОРУ.

Згурівська громада має один з найкращих стадіонів, який ідеально підходить для проведення Чемпіонату з бейсболу. Це відмітили district administrator assistant Кирил та Ганна Кожушко, які займаються організацією таких спортивних заходів.

16:49 23.03.2021

З 24 БЕРЕЗНЯ КИЇВЩИНА В "ЧЕРВОНІЙ" ЗОНІ

На позачерговому засіданні Київської обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних від 23.03.2021 (протокол №5)  на території Київської області з 00 год. 00 хв. 24 березня встановлено «червоний» рівень епідемічної небезпеки поширення  гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.

16:08 23.03.2021

ЩО РОБИТИ, ЯКЩО РОБОТОДАВЕЦЬ НЕ ВИПЛАТИВ ЗАРОБІТНУ ПЛАТУ ПРИ ЗВІЛЬНЕННІ?

Якщо ви вирішили звільнитися – то  роботодавець зобов’язаний  виплатить вам усю зароблену  суму коштів у день звільнення. Якщо ж цього дня ви не працювали – кошти повинні виплатити не пізніше наступного дня після пред’явлення вимоги про розрахунок. Але що робити, якщо роботодавець  вас не розрахував?

14:10 23.03.2021

ПАЛИТИ СУХУ РОСЛИННІСТЬ ЗАБОРОНЕНО!

З настанням пожежонебезпечного періоду на території громади з року в рік  різко збільшується кількість пожеж на відкритих територіях.

13:36 23.03.2021

ВІД ГАРАЖА ДО ЛАБОРАТОРІЇ ЧЕРЕЗ КОТЕЛЬНЮ

Пріоритетний напрямок роботи селищного голови Василя Цвика – розвиток медицини в Згурівській громаді. Дії в цьому напрямку активізувались, але все ще попереду, тому резонно та вмотивовано контролювати роботу цієї сфери. З черговим робочим візитом голова громади Василь Цвик відвідав КНП Згурівську ЦРЛ.

13:32 23.03.2021