ВИЇЗД В СІМ'Ї СЛУЖБОЮ У СПРАВАХ ДІТЕЙ ТА СІМ'Ї

26 березня службою у справах дітей та сім’ї Згурівської селищної ради спільно з представником відділення соціальної роботи центру надання соціальних послуг здійснено виїзд в с. Усівка, під час якого відвідано сім’ї, в яких виховуються діти першого року життя, сім’я опікуна.

17:41 26.03.2021

ОНЛАЙН-НАРАДА ЗІ СТАРОСТАМИ

26 березня Згурівський селищний голова Василь Цвик провів онлайн-нараду зі старостами щодо проведення у громаді заходів з благоустрою населених пунктів.

17:38 26.03.2021

ПОТРІБНО ПРАЦЮВАТИ ВСІМ РАЗОМ

Для досягнення бажаних результатів потрібно працювати всім разом, зосередившись на спільній меті, а це - привабливий вигляд нашої громади в усіх її куточках.

17:26 26.03.2021

ГАРЯЧА РОЗМОВА В ГРОМАДАХ

26 березня завідувач сектору житлово-комунального господарства, комунальної власності, цивільного захисту та розвитку інфраструктури Тетяна Мала взяла участь в онлайн-форумі з серії «Гаряча розмова в громадах» «Централізоване водопостачання у громадах: Міф чи необхідність», організованому Програмою «U-LEAD з Європою».

14:15 26.03.2021

ЗАКРІПЛЮЄМО НОМЕРНІ ЗНАКИ ПО-НОВОМУ

Номерні знаки завжди були і є візитівкою кожного транспортного засобу. Вони є необхідною частиною будь-якого авто. В Україні не дозволено їздити без розпізнавальних знаків. Тому кожен власник намагається отримати «красиві» номерні знаки відповідного регіону.

12:15 26.03.2021