Секретар Згурівської селищної ради

ФЕНИК ІГОР ВІТАЛІЙОВИЧ

Народився 22 жовтня 1989 року в селі Мала Супоївка Згурівського району Київської області.

Громадянин України.

Освіта вища. У 2013 році закінчив ДВНЗ "Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет ім.Г Сковороди, спеціальність "Історія, історик, вчитель історії", "Мова і література (німецька), філолог, вчитель німецької мови та зарубіжної літератури".

У 2010 році працював вихователем дитячого оздоровчого табору "Чайка" федерального державного унітарного підприємства "13 судоремонтний завод Чорноморського флоту" Міністерства оборони Російської федерації в смт Балітман Сімферопольської області. З 2011 по 2015 рік -вчитель німецької мови Жуківського НВК "ЗОШ І-ІІІ ступенів - дитячий садок" в с. Жуківка Згурівського району. У 2015 році перебував на обліку в Згурівському районному центрі зайнятості. З 2015 року до 2020 року - Малосупоївський сільський голова с. Мала Супоївка Згурівського району. В 2020 році очолював Згурівську районну державну адміністрацію.

З грудня 2020 року - секретар Згурівської селищної ради Броварського району Київської області.