СТАРТУЄ 16-ТА ВСЕУКРАЇНСЬКА АКЦІЯ "СЕРЦЕ ДО СЕРЦЯ" - "ЗДОРОВІ НЕМОВЛЯТА"

Програма організації та проведення 16-ї Всеукраїнської акції «Серце до Серця» – «Здорові немовлята!»» з метою закупівлі неонатального медичного обладнання для дитячих лікарень України І Організаційний етап Утворення Організаційних комітетів

09:27 17.03.2021

ЗАСІДАННЯ КОНКУРСНОЇ КОМІСІЇ НА ЗАМІЩЕННЯ ВАКАНТНОЇ ПОСАДИ ДИРЕКТОРА  КЗ "ЦЕНТР КУЛЬТУРИ І МИСТЕЦТВА"

ЗАСІДАННЯ КОНКУРСНОЇ КОМІСІЇ НА ЗАМІЩЕННЯ ВАКАНТНОЇ ПОСАДИ ДИРЕКТОРА КЗ "ЦЕНТР КУЛЬТУРИ І МИСТЕЦТВА"

Відбулося перше засідання конкурсної комісії з проведення конкурсу на заміщення вакантної посади директора комунального закладу «Центр культури і мистецтв Згурівської селищної ради». На розгляд комісії подали 4 заяви:

16:41 16.03.2021

ЗОНА ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ АТ "КИЇВОБЛГАЗ". ЩО ТАКЕ МЕЖА БАЛАНСОВОЇ НАЛЕЖНОСТІ?

АТ «Київоблгаз» відповідає за безпечне функціонування газових мереж і об’єктів, які перебувають у нього на балансі, а за технічний стан всіх внутрішньобудинкових газопроводів та газових приладів несе відповідальність  балансоутримувач. Тобто обслуговування внутрішньобудинкових систем газопостачання, які не є газорозподільними мережами, можуть здійснюватися як АТ “Київоблгаз”, так і  будь-якою іншою організацією, що має право на виконання таких робіт, залежно від того, з ким власники уклали договір.

15:45 16.03.2021

AТ "КИЇВОБЛГАЗ" БУДУЄ ГАЗОВІ МЕРЕЖІ ТА ВСТАНОВЛЮЄ ГАЗОВЕ ОБЛАДНАННЯ "ПІД КЛЮЧ"

Компанія надає повний спектр послуг від проектування до пуску газу: видача технічних умов, розробка проектно-кошторисної документації, будівельні роботи, монтаж газового обладнання та пуск газу.

15:35 16.03.2021

РОБОТА ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ БУЛА ЗМІСТОВНОЮ

16 березня відбулося засідання виконавчого комітету Згурівської селищної ради, під час якого члени виконавчого комітету заслухали та обговорили 34 питання порядку денного.

14:36 16.03.2021

СПІЛЬНІ ДІЇ - СПІЛЬНІ РІШЕННЯ

16 березня голова Згурівської громади Василь Цвик взяв участь у позаплановому оперативному засіданні Броварської райдержадміністрації.

14:33 16.03.2021

РОБОТА У ФОКУС-ГРУПАХ ЗАРАДИ ФОРМУВАННЯ СПРОМОЖНОЇ ОСВІТНЬОЇ МЕРЕЖІ ПРОДОВЖУЄТЬСЯ

Сьогодні, 16 березня, під керівництвом начальника управління з питань організації ДКІД Сніжани Авраменко відбулося чергове засідання робочої групи з реорганізації освітньої мережі Згурівської громади.

14:27 16.03.2021

КУЛЬТПРАЦІВНИКИ МАЮТЬ СВОЮ ДУМКУ

Галузь культури сьогодні переживає період реорганізації. Посада керівника центру нині вакантна. Заяв подано 4. До підбору фахового директора центру культури і мистецтва підхід колегіальний. Голова громади Василь Цвик спільно з працівниками культосвітніх закладів відповідально та компетентно підходять до розгляду кожної кандидатури. Адже директор центру, окрім того, що має бути творчим, креативним, володіти організаторськими здібностями, повинен бути господарем та менеджером.

14:23 16.03.2021