ЗАСТОСУВАННЯ ПЕСТИЦИДІВ ТА АГРОХІМІКАТІВ В СІЛЬСЬКОМУ ГОСПОДАРСТВІ

Згурівське районне управління ГУ ДПСС в Київській області надає рекомендації суб’єктам господарювання та громадянам щодо застосування, транспортування та зберігання пестицидів згідно вимог чинного законодавства.

13:42 16.03.2021

З МЕТОЮ ОХОРОНИ БДЖІЛ

Задля попередження та недопущення отруєння бджіл під час обробітку полів проводяться заходи направлені на напрацювання алгоритму взаємодії пасічників, аграріїв та органів влади.

13:32 16.03.2021

ОБЕРЕЖНО! ПТАШИНИЙ ГРИП!

Згурівське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Київській області попереджає про небезпеку пташиного грипу

14:28 15.03.2021

В. ВОЛОДІН: РЕАЛІЗАЦІЯ ПРЕЗИДЕНТСЬКОГО ПРОЄКТУ «CITY EXPRESS» ДОЗВОЛИТЬ ЯКІСНО ПОКРАЩИТИ СПОЛУЧЕННЯ МІСТ ОБЛАСТІ ЗІ СТОЛИЦЕЮ

Сьогодні, 15 березня, голова Київської облдержадміністрації Василь Володін, виконавчий директор регіональної філії «Південно-західна залізниця» АТ «Укрзалізниця» Артем Миронович, Ірпінський міський голова Олександр Маркушин, Коцюбинський селищний голова Сергій Даніш і секретар Бучанської міської ради Тарас Шаправський підписали меморандум про взаємопорозуміння та співробітництво щодо запровадження човникового руху в області.

13:23 15.03.2021

НА ЗГУРІВЩИНІ СТАРТУВАЛА COVID-ВАКЦИНАЦІЯ

15 березня в амбулаторії загальної практики сімейної медицини спеціалісти Броварського центру МСП проводили перший етап вакцинації від коронавірусу.

10:07 15.03.2021

ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ТУРНІР З ДЗЮДО "КИЇВСЬКА ВЕСНА"

13 березня в м. Київ відбувся Всеукраїнський турнір з дзюдо "Київська весна". В цих змаганнях приймали участь і вихованці Згурівської ДЮСШ на чолі зі своїм тренером Антоніною Хруленко. Наші дзюдоїсти показали добрі результати.

09:00 15.03.2021

ЗВЕРНЕННЯ ЗГУРІВСЬКОГО СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ ВАСИЛЯ ЦВИКА З НАГОДИ ДНЯ ДОБРОВОЛЬЦЯ

14 березня - це день відважних воїнів, тих хто за покликом серця взяв до рук зброю та першим став на захист України. Завдяки добровольчим формуванням наша країна вистояла перед натиском ворога в 2014-му.

10:57 14.03.2021

СПІВПРАЦЯ З  МХП  ПРОДОВЖУЄТЬСЯ

СПІВПРАЦЯ З МХП ПРОДОВЖУЄТЬСЯ

12 березня представники Згурівської територіальної громади взяли участь у Форумі взаємовигідного партнерства бізнесу/влади/громади, організованого Благодійний фонд "МХП-Громаді".

15:12 12.03.2021

ОСОБИСТИЙ ПРИЙОМ ГРОМАДЯН ЗАСТУПНИКОМ СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ

12 березня в Згурівській селищній раді відбувся черговий особистий прийом громадян. За відсутності селищного голови, прийом громадян сьогодні проводила заступник голови з питань діяльності виконавчих органів Наталія Кам’янецька.

15:06 12.03.2021