Пенсійний фонд

Про перерахунок пенсії  з 1 грудня 2021 року

Відділ обслуговування громадян № 1  (сервісний центр) управління обслуговування громадян Головного управління пенсійного фонду України у Київській області повідомляє про те, що органами Пенсійного фонду України з 01.12.2021 в автоматичному режимі буде проведено перерахунок пенсій, а також надбавок і підвищень до неї, розміри яких визначаються від прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність (1934,00 грн).

11:41 28.01.2022

ПЕРЕРАХУНКИ ПЕНСІЙ З 01.07.2021

1. З 01.07.2021 року набрав чинності Закон України «Про внесення змін до Закону України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» від 29.06.2021 № 1584-IХ в частині визначення мінімальних розмірів пенсій по інвалідності та розмірів мінімальних пенсійних виплат.

14:21 17.11.2021

КОМПЕНСАЦІЙНІ ВИПЛАТИ ДЛЯ ОСІБ ЯКІ ДОСЯГЛИ 75 РОКІВ З 1 ЖОВТНЯ 2021 РОКУ

Відповідно до постанови КМУ від 16 вересня 2020 року № 849 “Деякі питання підвищення пенсійних виплат для окремих категорій осіб у 2021 році та надалі” встановлено щомісячну компенсаційну виплату в розмірі 400 грн.

14:11 16.11.2021

Електронний листок непрацездатності формується (видається) за допомогою програмних засобів з електронного реєстру листків непрацездатності

(далі — ЕРЛН, Реєстр) на підставі медичного висновку про тимчасову непрацездатність або документа, що засвідчує факт усиновлення дитини, і реєструється за єдиним реєстраційним номером листка непрацездатності в Реєстрі електронних документів. Він є підставою для звільнення від роботи, оплати перших 5 днів тимчасової непрацездатності, призначення матеріального забезпечення та надання соціальних послуг відповідно до законодавства про загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

14:09 16.11.2021