Керуючий справами (секретар) виконавчого комітету Згурівської селищної ради

НАБІУЛІНА КАТЕРИНА ПЕТРІВНА

Народилася 19 вересня 1978 року в селі Черевки Згурівського району Київської області.

Громадянка України.

Освіта вища. У 2003 році закінчила Полтавську державну аграрну академію за спеціальністю "Облік і аудит".

Свою трудову діяльність розпочала у 1997 році бухгалтером-економістом по тваринництву КАП "Нива" в смт Згурівка Київської області. 1999-2000 рік - вахтер спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату для розумово-відсталих дітей-сиріт та дітей, які залишились без піклування батьків в смт Згурівка. З 2001 року по 2011 рік працювала в управлінні соціального захисту населення Згурівської райдержадміністрації спочатку на посаді державного інспектора праці, а в подальшому на посадах головного спеціаліста по використанню трудових ресурсів та заступника начальника управління. З 2011 по 2013 рік – начальник відділу взаємодії з роботодавцями, заступник начальника відділу надання соціальних послуг  Згурівського районного центру зайнятості. З 2013 року по 2020 року обіймала посаду керівника апарату Згурівської районної державної адміністрації.

З грудня 2020 року – керуючий справами (секретар) виконавчого комітету Згурівської селищної ради Броварського району Київської області.