Керуючий справами (секретар) виконавчого комітету Згурівської селищної ради

ВДОВІЧЕНКО ОЛЬГА МИКОЛАЇВНА

Народилася 17 жовтня 1982 року в смт Згурівка Київської області. Громадянка України.

Освіта вища. У 2012 році закінчила ПАТ «Вищий навчальний заклад «Міжрегіональна Академія управління персоналом» за спеціальністю «Облік і аудит».

Розпочала трудову діяльність на посаді секретар-друкарки Згурівської центральної районної лікарні. З 2006 по грудень 2020 року працювала у Згурівській районній раді на посадах секретар-друкарки, спеціаліста І категорії, провідного спеціаліста, головного спеціаліста виконавчого апарату  ради. З січня 2021 року обіймала посаду головного спеціаліста відділу з питань організації діловодства та контролю управління з питань діловодства, контролю та інформаційної діяльності Згурівської селищної ради.

З січня 2022 року - керуючий справами (секретар) виконавчого комітету Згурівської селищної ради.