Проєкти рішень виконавчого комітету

Засідання виконавчого комітету Згурівської селищної ради, заплановане на 10:00 год 12.07.2024

ПРОЕКТИ РІШЕНЬ

1. Про погодження змін до організаційної структури і чисельності та штатного розпису Комунального підприємства «Згурівський комбінат комунальних підприємств».
2. Про перерозподіл видатків бюджету Згурівської селищної територіальної громади на 2024 рік.
3. Про уточнення видатків селищного бюджету на 2024 рік.
4. Про затвердження конкурсної документації з визначення суб’єктів господарювання на здійснення операцій із збирання та перевезення побутових відходів на території Згурівської селищної територіальної громади.
5. Про передачу майна з балансу Згурівської селищної ради на баланс Комунального підприємства «Згурівський комбінат комунальних підприємств».
6. Про затвердження Подання щодо звільнення *** від повноважень опікуна над недієздатною. особою.
7. Про затвердження висновку про доцільність позбавлення батьківських прав *** щодо малолітньої доньки ***.
8. Про затвердження висновку про доцільність позбавлення батьківських прав *** щодо малолітньої доньки ***.
9. Про надання статусу дитини-сироти ***.
10. Про встановлення опіки над дитиною-сиротою ***.
11. Про надання дозволу на вчинення правочину щодо нерухомого майна.
12. Про надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів, малолітньому ***.
13 Про надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів, малолітньому ***.
14 Про надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів, малолітньому ***.
15 Про надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів, неповнолітній ***.
16 Про розгляд заяви громадянки *** щодо надання одноразової матеріальної допомоги на лікування. (онко)
17 Про розгляд заяви громадянки *** щодо надання одноразової матеріальної допомоги.
18 Про розгляд заяви громадянки *** щодо надання одноразової матеріальної допомоги.
19 Про розгляд заяви громадянки *** щодо надання одноразової матеріальної допомоги.