Комунальне некомерційне підприємство «Згурівська центральна районна лікарня» Згурівської селищної ради Київської області

Адреса: вул. Залізнична,7 смт Згурівка, Броварський район, Київська область.

Основний вид діяльності: 86.10 Діяльність лікарняних закладів.

Керівник: Моцюк Василь васильович.

На території КНП «Згурівська ЦРЛ» розташований адміністративний корпус, поліклініка, хірургічний корпус, терапевтичний корпус, поліклініка №2, клініко-діагностична лабораторія.

В лікарні на сьогоднішній день працює 130 чол. медичного персоналу, різного профілю.

КНП «Згурівська ЦРЛ» надає вторинну (спеціалізовану) медичну допомогу в амбулаторних або стаціонарних умовах лікарями відповідної спеціалізації (крім лікарів загальної практики – сімейних лікарів) у плановому порядку або в екстрених випадках і передбачає надання консультації, проведення діагностики, лікування, реабілітації та профілактики хвороб, травм, отруєнь, направлення пацієнта відповідно до медичних показань, для надання вторинної (спеціалізованої) медичної допомоги з іншої спеціалізації або третинної (високоспеціалізованої) медичної допомоги.