ПИТАННЯ МЕДИЦИНИ І БЛАГОУСТРОЮ ПОВ'ЯЗАНІ

В селі Аркадіївка працівники амбулаторії загальної практики сімейної медицини разом зі старостою Миколою Степаненком провели для селищного голови Василя Цвика так звану "екскурсію" приміщенням амбулаторії та господарськими будівлями.

12:09 26.03.2021

З НАСТАННЯМ ТЕПЛА ВСЕ БІЛЬШЕ ТУРБОТ У ГОСПОДАРЯ

Сьогодні на черзі Середовка, Олексіївка. Селищний голова Василь Цвик разом зі старостою Оленою Андрушою здійснили об'їзд населених пунктів, обговоривши першочергові завдання з благоустрою - вирубування чагарників уздовж доріг, прибирання гілля на узбіччях, так званих «безхозних» дворів.

11:05 26.03.2021

ПРИРОДА НЕ ПОВИННА ЗАДИХАТИСЯ

Активізувалась робота по благоустрою в Пасківщині. Нині прибираються стихійні сміттєзвалища по лісосмугах та узбіччях доріг. Такі смітники є у лісах, на полях, тонни сміття викидаються обабіч автомобільних шляхів. Це практикується у більшості населених пунктах Згурівської громади.

15:17 25.03.2021

ЖУКІВКА. МАЄМО ТЕ, ЩО МАЄМО

Задля того, аби почути кожного жителя громади, виважено та об’єктивно оптимізувати освітню галузь громади, селищний голова Василь Цвик спільно з начальником управління з питань організації ДКІД Сніжаною Авраменко, продовжують об’їзди по навчальних закладах.

14:19 25.03.2021

ВИКОРИСТАННЯ ОНЛІЙН-ПЛАТФОРМ ТА ОНЛАЙН-СЕРВІСІВ В ОСВІТНЬОМУ ПРОЦЕСІ В УМОВАХ ДИСТАНЦІЙНОГО НАВЧАННЯ.

24 березня на базі Центру професійного розвитку педагогічних працівників Згурівської селищної ради на платформі Zoom відбувся онлайн-семінар для вчителів української мови та літератури, зарубіжної літератури «Використання онлайн-платформ та онлайн-сервісів в освітньому процесі в умовах дистанційного навчання».

08:58 25.03.2021

ДО ПРОГРАМИ «ВЕЛИКЕ БУДІВНИЦТВО» НА КИЇВЩИНІ В 2021 РОЦІ УВІЙШЛИ 18 ОБ‘ЄКТІВ

На Київщині продовжується розбудова та модернізація інфраструктури в рамках Президентської програми «Велике будівництво». «В 2021 році в Київській області в програму «Велике будівництво» увійшли 18 об’єктів. З них 5 шкіл, 6 садочків, 6 спортивних об‘єктів і 1 центр надання соціальних та адміністративних послуг», – зазначив голова Київської ОДА.

08:32 25.03.2021

«ВЕЛИКЕ БУДІВНИЦТВО»: В СЛАВУТИЧІ ЗВЕДУТЬ БАСЕЙН З УРАХУВАННЯМ ПРИНЦИПІВ БЕЗБАР‘ЄРНОСТІ

Протягом 2021 року в Київській області буде збудовано та реконструйовано 6 спортивних об‘єктів в рамках державної програми «Велике будівництво». Серед яких басейн в м. Славутич, що буде збудовано за принципами безбар‘єрності. Про це сьогодні, 24 березня, повідомив голова Київської облдержадміністрації Василь Володін під час онлайн-брифінгу.

08:31 25.03.2021