Продукти харчування від ТМ "Наша Ряба" отримали близько 23 сімей громади

Дата: 11.03.2022 18:31

Фото без описуБлизько 100 дітей, які проживають в 23 сім'ях на території Згурівської громади, сьогодні отримали продукти харчування від ФОП Колесник Лідії Василівни ТМ "Наша Ряба".

Співпраця влади та бізнесу має результат.

Працівники служби дітей та сім'ї Згурівської селищної ради розвезли куряче м'ясо по сім’ям опікунів, піклувальників, дитячим будинкам сімейного типу, прийомним сім’ям, сім’ям, які опинилися в складних життєвих обставинах.

А діти цих категорій чи не найбільше потребують нашого піклування. Адже в тяжких умовах сьогодення, діти повинні бути ситими. І чергова порція смаколиків точно не буде зайвою.

Тушки курей розвезені по всіх населених пунктах громади.

Дбаємо про кожного!

Хлопці з територіальної оборони також забезпечені м'ясними продуктами.

Підприємці та влада Згурівської ТГ спільно працюють задля безпеки та стабільності кожного жителя нашої громади .

Дякуємо всім, хто долучився до цієї благородної справи.

Ми всі УКРАЇНЦІ, ми допомагаємо один одному, ми вистоїмо, ми ПЕРЕМОЖЕМО - бо в єдності та взаємовиручці наша сила.