НАВЧАТИСЬ, МАЛЮВАТИ, СПІВАТИ ТА ТАНЦЮВАТИ ОДНОЧАСНО - ЦЕ МОЖЛИВО

Стандартний робочий день дорослої людини триває вісім годин. Як не дивно, дитячий графік - не менш насичений. І коли дорослий стовідсотково знає чим зайнятись, то дітей потрібно заохочувати, стимулювати та надихати.

14:30 22.03.2021

КУЛЬТУРА і ТУРИЗМ....чи КУЛЬТУРНИЙ ТУРИЗМ

Згурівський дендропарк - серце нашої громади. Маємо таку багату спадщину, миловидні краєвиди, водойми. Облагородивши все це – зможемо парк перетворити на справжню перлину, де будуть відпочивати жителі та гості Згурівщини, будуть приїздити туристи.

13:49 22.03.2021

ПАРКАН, ІГРОВІ МАЙДАНЧИКИ, ПІД'ЇЗД ДО ШКОЛИ

Дбаючи про благоустрій навчальних закладів Згурівської громади, селищний голова Василь Цвик, серед основних напрямків роботи окреслив – огородити ДНЗ «Веселка» безпечним та сучасним парканом, поновити вуличні ігрові майданчики.

13:47 22.03.2021

НАШІ ДЗЮДОЇСТИ В СУМАХ

19-20 березня в Легкоатлетичному манежі Сумського державного університету пройшов Чемпіонат України з дзюдо серед кадетів до 18 років в якому взяли участь більше 600 спортсменів з 24 областей. Ці змагання стали першими для кадетів після більш ніж річної паузи, пов'язаної з пандемією.

10:50 22.03.2021

ЗАГОРАННЯ СУХОЇ РОСЛИННОСТІ

21 березня о 15 год. 26 хв. до оперативно-диспетчерської служби надійшло телефонне повідомлення, про те, що між селами Войтове та Малий Крупіль, сталося загорання сухої рослинності на площі 3 га.

10:15 22.03.2021

ЛЕГАЛІЗАЦІЯ ЗАРОБІТНОЇ ПЛАТИ - КЛЮЧ ДО УСПІШНОГО МАЙБУТНЬОГО!

У нинішніх умовах дуже гострою є тема боротьби з виплатою заробітної плати у „конвертах”, реалізації гарантій оплати праці та організації заходів недопущення виникнення заборгованості з виплати заробітної плати. Від несплати податків та внесків із тіньових доходів країна щороку втрачає мільярди гривень доходів до державного і місцевих бюджетів та Пенсійного фонду України, а працівники залишаються без відповідного соціального захисту та належного пенсійного забезпечення.

08:19 22.03.2021

ПРИВІТАННЯ ЗГУРІВСЬКОГО СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ ВАСИЛЯ ЦВИКА З ДНЕМ ПРАЦІВНИКІВ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА І ПОБУТОВОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ НАСЕЛЕННЯ.

Шановні працівники та ветерани галузі житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення!

08:17 21.03.2021