Голова Згурівської селищної ради

ЦВИК ВАСИЛЬ ВІКТОРОВИЧ

Народився 31 серпня 1980 року в селі Ковалівка Васильківського району Київської області.

Громадянин України.

Освіта вища. У 2002 році закінчив Білоцерківський державний аграрний університет за спеціальністю "Агрономія".

У 2013 році закінчив Національну академію державного управління при Президентові України. Спеціальність "Місцеве самоврядування ", кваліфікація "Магістр державного управління".

Трудову діяльність розпочав бригадиром тракторної бригади, а в подальшому агрономом агрофірми "Світанок" в с. Ковалівка Васильківського району Київської області.

З 2004 по 2013 рік працював директором СТОВ "Урожай" в с. Усівка Згурівського району Київської області.  З 2013 по 2020 рік - засновник та заступник голови фермерського господарства "Тетяна - 2011".

Нагороди: трудова відзнака Міністерства аграрної політики України "Знак Пошани", Почесні грамоти та Подяки Київської обласної та Згурівської районної державних адміністрацій, Грамота Митрополита Київського і всієї України, Орден Святого рівноапостольного Князя Володимира VI ступеня. Орден Української Православної церкви Преподобного Іллі Муромця ІІ ступеня, у 2011 році присвоєно звання Заслуженого працівника сільського господарства України. Депутат Київської обласної ради VI та VII скликань.

З 19 листопада 2020 року - голова Згурівської селищної ради Броварського району Київської області.