A A A K K K
для людей із порушенням зору
Згурівська громада
Згурівська селищна рада Броварського району Київської області

Довідник телефонів працівників Згурівської селищної ради

П.І.П.

Посада

Телефон

робочий

Ел.адреса

Телефон мобільний

Цвик

Василь Вікторович

Селищний голова

5-16-74

[email protected]

0955827152

Феник

Ігор Віталійович

Секретар ради

5-10-37

[email protected]

 

 

Вдовіченко

Ольга Миколаївна

Керуючий справами (секретар) виконавчого комітету

5-14-90

[email protected]

 

Кам’янецька

Наталія Володимирівна

Заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів

 

[email protected]

 

0507149752

Авраменко 

Сніжана Миколаївна

Заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів

 

[email protected]

0994135797

Зленко

Олег Валерійович

Головний спеціаліст з мобілізаційної роботи та цивільного захисту

5-00-74

[email protected]

 

Юридичний відділ

Монич

Анна Сергіївна

Начальник відділу

5-10-86

[email protected]

0957365615

Мокронос

Віталій Іванович

Головний спеціаліст

5-10-86

Третяк

Дарина Олексіївна

Головний спеціаліст

5-10-86

Відділ управління персоналом

Хруль

Людмила Іванівна

Начальник відділу

5-14-90

 

[email protected]

 

 

 

Марченко Катерина Сергіївна

Головний спеціаліст

Відділ з питань організації діловодства та контролю 

Тарасенко

Наталія Миколаївна

Начальник відділу

5-00-74

[email protected]

[email protected]

 

0507149578

 

 

Желага Галина Миколаївна

Головний  спеціаліст

5-00-74

Івахненко Світлана Валентинівна Головний спеціаліст 5-00-74    

Дзеба Оксана Володимирівна

Провідний спеціаліст

5-16-74

[email protected]

0507149746

Билим Олександр Миколайович

Діловод

5-00-74

 

 

Сектор з питань інформаційної діяльності та організаційної роботи

Мар’янчук Олена Олегівна

Завідувач сектору 

5-00-74

 

 

 

[email protected]

 

 

0995321397

Ейзембрук Ольга Сергіївна

Головний  спеціаліст

5-00-74

0507149577

Відділ бухгалтерського обліку і фінансової звітності

Баранишина

Ірина Вікторівна

Начальник відділу –головний бухгалтер

5-16-76

[email protected]

 

 

0507149601

 

Пилипенко

Ірина Вікторівна

Головний спеціаліст

5-16-76

Приходько

Оксана Геннадіївна

Спеціаліст із закупівель

5-00-45

 

0507149590

Школик

Руслан Борисович

Спеціаліст із закупівель 5-00-45  

Проценко

Наталія Петрівна

Касир

5-00-45

 

 

Сектор з питань житлово-комунального господарства, комунальної власності та розвитку інфраструктури

Мала

Тетяна Сергіївна

Завідувач сектору

5-10-69

[email protected]

 

0507149659

 

Ковтун

Тетяна Анатоліївна

Головний спеціаліст

5-10-69

Відділ земельних відносин та екологічних питань

Швець Юлія Володимирівна

Начальник відділу

5-04-36

[email protected]

 

 

 

0507149671

 

 

 

 

Панченко

Алла Петрівна

Державний кадастровий реєстратор

5-04-36

Верба

Зоя Володимирівна

Спеціаліст-землевпорядник

5-04-36

Герасименко Віктор Борисович

Спеціаліст-землевпорядник

5-04-36

Відділ "Центр надання адміністративних послуг"

 

Твердохліб Олена Юріївна

Начальник відділу

5-00-07

[email protected]

0507149596

Колодій

Катерина Анатоліївна

Адміністратор

5-00-07

 

 

Стратілат

Людмила Сергіївна

Адміністратор 5-00-07    

Ходаківська 

Лідія Василівна

Адміністратор 5-00-07    

Тимченко

Ольга Василівна

Державний реєстратор

5-00-07

 

 

Марусенко

Олександр Іванович

Державний реєстратор

5-00-07

 

 

Петруша Юлія Василівна

Державний реєстратор

5-00-07

 

 

Відділ соціального захисту та охорони здоров’я

Гузь

Валентина Василівна              

Начальник відділу

5-15-42

[email protected]

0507149684

Мозгова

Світлана Сергіївна

Заступник начальника

5-15-42

 

 

Безрадня

Олена Василівна

Головний спеціаліст

5-15-42

   

Іваноглу

Ірина Вікторівна

Головний спеціаліст

5-15-42

   

Твердохліб

Валентина Вікторівна

Провідний спеціаліст

5-15-42

 

 

Лисих Віта Юріївна

Провідний спеціаліст

5-15-42

 

 

Відділ освіти

Олійник

Сергій Миколайович

Начальник відділу

5-16-23

[email protected]

0507149744

Німенко

Олександр Миколайович

Головний спеціаліст

5-16-13

 

Бойко 

Ніна Григорівна

Провідний спеціаліст

5-03-69

 

Сектор молоді і спорту

Івченко

Олександр Миколайович

Завідувач сектору 

5-05-31

[email protected]

 

 

0507149686

 

Лазар

Леся Олегівна

Головний спеціаліст

5-05-31

 

Відділ містобудування та архітектури

Козаченко

Тетяна Петрівна

Начальник відділу – головний архітектор

5-10-69

[email protected]

0507365615

Проценко 

Сергій Павлович

Головний спеціаліст

Сектор культури і туризму

Костюк

Галина Іванівна

Завідувач сектору

5-05-31

[email protected]

 

0507149711

         

Служба у справах дітей та сім’ї

Лобода

Тамара Олександрівна

Начальник служби

 

[email protected]

0507149562

 

Довженко

Марина Сергіївна

Головний спеціаліст

 

 

Летяк 

Тамара Петрівна

Головний спеціаліст      

Управління фінансів, економічного розвитку та регуляторної політики

Козинець

Ніна Федорівна

Начальник управління

5-00-70

[email protected]

0507149620

 

Рубанчук

Оксана Григорівна

Заступник начальника управління,

начальник відділу фінансів

5-00-70

 

Дідик

Людмила Миколаївна

Головний спеціаліст

5-00-70

 

 

Синільник

Олена Анатоліївна

Начальник відділу економічного розвитку та  регуляторної  політики

5-00-63

 [email protected]

 

Васильєв

Антон Юрійович

Провідний спеціаліст з питань залучення інвестицій

5-10-69

 

0507149659

Центр надання соціальних послуг Згурівської селищної ради

Скринник Микола Григорович

Директор

5-02-27

zguriv_t[email protected]

 

Носко Наталія Олександрівна

Головний бухгалтер

5-02-27

 

 

Матвійок Оксана Михайлівна

Бухгалтер

5-02-27

 

 

 

Фахівець із соціальної роботи

5-02-27

 

 

Луневський Олександр Миколайович

Водій автотранспортного засобу

 

 

 

Дараган

Вікторія Миколаївна

Перукар

5-02-27

 

 

Відділення соціальної допомоги вдома

Здор

Лариса Степанівна

Завідувач відділення

5-02-27

 

 

Рибалка

Ольга Володимирівна

Фахівець із соціальної допомоги вдома

5-02-27

 

 

Відділення соціальної роботи

Олійник

Віта Петрівна

Завідувач відділення

5-02-27

 

 

Отцевич

Ольга Юріївна

Фахівець із соціальної

 

 

 

Відділення стаціонарного догляду надання соціальних послуг с. Войтове

Сіроштан

Ніна Михайлівна

Завідувач відділення

5-79-17

 

 

Відділення стаціонарного догляду надання соціальних послуг с. Турівка

Гунько

Володимир Олексійович

Завідувач відділення

5-72-33

 

 

Згурівський інклюзивно-ресурсний центр

Скринник

Світлана Миколаївна

Директор

5-14-93

http://school.org.ua/mail/31263/

 

Згурівський центр професійного розвитку педагогічних працівників

Труба

Наталія Василівна

Директор

5-16-24

[email protected]

 

Згурівська музична школа

Жалдак

Маргарита Павлівна

Директор

5-12-80

 

 

Будинок дитячої та юнацької творчості

Прищепа

Аліна Валеріївна

Директор

5-07-30

 

 

Згурівська дитячо-юнацька спортивна школа

Єрмакова

Евгенія Вікторівна

В.о.директора

 

 

 

Центр культури і мистецтва

Бабошкін Анатолій Вікторович

Директор

 

 

0666441008

Комбінат комунальних підприємств

Малинка

Сергій Миколайович

Директор

5-01-42

[email protected]

 

Трудовий архір 

Золотарьова

Світлана Володимирівна

Директор 51322 [email protected]  

Згурівська центральна районна аптека № 157

Гончарук Микола Володимирович

Директор

5-15-44

[email protected]

 

Згурівська лікарня

Зіборов 

Олександр Іванович

В.о.директора

5-05-76

 

[email protected]

[email protected]

 

Старости

Тарасенко 

Наталія Олексіївна

Аркадіївський старостинський округ

(с. Аркадіївка,с. Терлещина)

5-31-42

[email protected]

 

Теслюк

Микола Володимирович

Безуглівський старостинський округ (с. Безуглівка,с. Свобода, с.Шевченкове, с. Майське)

3-06-31

[email protected]

 

Бенедик

Оксана Миколаївна

Великокрупільський старостинський округ (с. Великий Крупіль,с. Малий Крупіль)

5-33-96

[email protected]

 

Шовкун

Тетяна Олександрівна

Вознесенський старостинський округ (с.Вознесенське, с. Вишневе, с. Гречана Гребля, с. Нова Оржиця, с. Зелене)

5-82-31

[email protected]

 

Колодій

Сергій Борисович

Войтівський старостинський округ

(с. Войтове,с. Софіївка)

5-79-42

[email protected]

 

Саух

Вадим Анатолійович

Жуківський старостинський округ

(с. Жуківка, с. Мала Березанка, с. Мала Супоївка, с. Левченкове)

5-94-47

[email protected]

 

Рябокрис

Станіслав Миколайович

Красненський старостинський округ (с. Красне, с. Олександринівка, с. Олексіївка)

5-83-40

5-83-44

[email protected]

 

Мосіна

Ірина Володимирівна

Лизогубовослобідський старостинський округ

(с. Лизогубова Слобода, с. Володимирське)

5-63-42

[email protected]

 

Гуменюк

Валентина Анатоліївна

Любомирівський старостинський округ

(с. Любомирівка, с. Горбачівка, с. Пайки

5-59-42

[email protected]

 

Козаченко

Олександр Васильович

Новоолександрівський старостинський округ

(с. Нова Олександрівка, с. Старе)

5-86-31

[email protected]

 

Тимченко

Володимир Іванович  

Пасківщинський старостинський округ (с. Пасківщина)

5-61-42

[email protected]

 

Коваль

Любов Сергіївна

Старооржицький старостинський округ (с. Стара Оржиця)

 

5-54-42

[email protected]

 

Андруша

Олена Михайлівна

Середівський старостинський округ (с. Середівка)

5-36-31

[email protected]

 

Волочнюк

Валентин Якович

Турівський старостинський округ

(с. Турівка, с. Іллінське, с. Полковниче, с.Урсалівка)

5-72-42

[email protected]

 

Давидов

Юрій Геннадійович

Усівський старостинський округ

(с. Усівка)

5-73-42

[email protected]

 

Лавриш

Наталія Василівна

Черевківський старостинський округ (с. Черевки, с. Вільне)

5-51-42

[email protected]

 

Господарська служба

Скляр

Юрій Пантелійович

Нічний сторож

 

 

 

Зінченко

Петро Сергійович

Нічний сторож

 

 

 

Денисов

Микола Олександрович

Нічний сторож

 

 

0950738864

0968869746

Козюк Ніна Анатоліївна

Прибиральниця службових приміщень

 

 

0988852119

Луста Сергій Миколайович

Водій

 

 

0979137836

Освітні заклади

Івчук Віталій Віталійович

Директор

Згурівського НВК «Гімназія-ЗОШ І ступеня»

5-16-66

 

 

Кучинська

Галина Іванівна

Директор Згурівської ЗОШ І-ІІІ ступенів

5-16-78

 

 

Жлобина

Лідія Іванівна

Директор 

Аркадіївської гімназії

5-31-40

 

 

Тищенко

Людмила Володимирівна

Войтівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів-дитячий садок»

5-79-40

 

 

Рокочий

Микола Віталійович

Жуківська гімназія

5-94-26

 

 

Бакум

Наталія Миколаївна

Лизогубовослобідський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів-дитячий садок»

5-63-40

 

 

Гошва

Тетяна Іванівна

Малоберезанське НВО «ЗОШ І  ступен-дитячий садок» (філія)

5-91-21

 

 

Мотузка

Надія Борисівна

ОЗНЗ Новоолександрівський  НВК «ЗОШ І-ІІІ - ДНЗ»

5-86-01

 

 

Чабей

Галина Андріївна

Любомирівський НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів-дитячий садок»

5-59-40

 

 

Сидоренко

Микола Миколайович

Старооржицька початкова школа

5-54-40

 

 

Луневська-Остапенко Людмила Миколаївна

Усівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів-дитячий садок»

5-73-40

 

 

Афанасенко

Ніна Михайлівна

Великокрупільський НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів-дитячий садок»

5-33-91

 

 

Крупина

Тетяна Григорівна

Турівський НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів-дитячий садок»

5-72-04

 

 

Штапир

Галина Миколаївна

ДНЗ «Веселка»

5-12-96

 

 

Купріянчик

Лариса Іванівна

ДНЗ «Журавка»

5-09-68

 

 

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь