Заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради

АВРАМЕНКО СНІЖАНА МИКОЛАЇВНА

Народилася 30 листопада 1986 року в селі Липняжка Добровеличківського району Кіровоградської області.

Громадянка України.

Освіта вища. У 2008 році закінчила Київський національний університет внутрішніх справ за спеціальністю «Правознавство», у 2010 році закінчила навчання на факультеті післядипломної освіти ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький ДПУ імені Григорія Сковороди та отримала кваліфікацію практичний психолог, у 2017 році здобула професійну кваліфікацію керівник підприємства, установи та організації (у сфері освіти та виробничого навчання), закінчивши ДВНЗ «Університет менеджменту освітим» за спеціальністю «Управління навчальним закладом».

Трудову діяльність розпочала у 2003 році вчителем музики Тишківської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2, з лютого 2005 працювала вчителем музики і співів Липнязької ЗОШ І-ІІІ ступенів Добровеличківського району Кіровоградської області. З 2005  по 2007 рік працювала музичним керівником в дитячому садку «Берізка» с. Тишківка, помічником судді Добровеличківського районного суду Кіровоградської області. У вересні 2007 року призначена на посаду музичного керівника і вихователя дитячого садка «Наталочка», через 2 роки - на посаду заступника директора з навчально-виховної роботи з дошкільної освіти Морозівського НВК Баришівського району Київської області. Чотири наступних роки працювала завідувачем ДНЗ (ясла-садок) «Золотий ключик», один рік заступником директора ТОВ «Будлідер-17», майже рік - першим заступником голови Баришівської районної державної адміністрації.

З січня 2021 року Авраменко С.М. обіймала посаду начальника управління з питань організації діловодства, контролю та інформаційної діяльності Згурівської селищної ради.

З січня 2022 року- заступник Згурівського селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради.