Служба у справах дітей та сім’ї Згурівської селищної ради викликає на засідання комісії з питань захисту прав дитини виконавчого комітету Згурівської селищної ради громадянку Чубук Альону Сергіївну по розгляду ухвали Згурівського районного суду від 04 липня 2024 року справа № 365/487/24 у справі за позовом неповнолітньої Чубук Кароліни Максимівни про позбавлення батьківських прав та надання Висновку про доцільність позбавлення батьківських прав щодо неповнолітньої доньки.
16:21 24.07.2024