Інформація для підприємців, а також тих, хто планує відкрити власну справу

До відома представників малого і середнього бізнесу!

4 липня 2024 року об 11:00 на платформі Google-meet відбудеться онлайн - подія «Експортні можливості для Київщини» за спільної організації Київської обласної державної (військової) адміністрації, Агенції регіонального розвитку Київської області та платформи NAZOVNI.

08:37 04.07.2024

До відома суб’єктів господарювання!

У лютому Президентом України було презентовано нову економічну платформу «Зроблено в Україні», яка має стати майданчиком для постійного прямого діалогу держави та підприємців. Була запроваджена нова державна політика «Зроблено в Україні», яка вміщує кілька основних напрямів для розвитку українського бізнесу, зокрема, стимулювання попиту на українські товари.

16:15 16.04.2024

До уваги представників мікро, малого та середнього бізнесу!

Інтернет до бізнесу доведе: 10 кроків до продажів онлайн Офіс з розвитку підприємництва та експорту, національний проєкт Дія.Бізнес спільно з маркетплейсом Prom.ua та платіжним сервісом RozetkaPay запрошують на безоплатний вебінарний проєкт «Інтернет до бізнесу доведе: 10 кроків до продажів онлайн», який допоможе детальніше дізнатися, з чого починати бізнес онлайн, що потрібно, щоб стати підприємцем, як працювати з асортиментом та як безпечна оплата впливає на конверсію замовлень.

16:31 10.04.2024

ДО УВАГИ ПІДПРИЄМЦІВ!

Офіс з розвитку підприємництва та експорту у співпраці з Visionest Insistute (Естонія) запрошують українських експортерів із усіх галузей виробництва на довгострокову практичну навчальну програму Export Academy 2023.

16:25 20.09.2023

До відома представників бізнесу !

В залежності від сфери діяльності малого та середнього бізнесу, або якщо діяльність тільки на етапі стартапу, можна обрати грантові програми, які зараз пропонують низка організацій. Грант може суттєво посприяти розвитку, або відновленню бізнесу. Тому команда Департаменту економіки Київської обласної державної адміністрації продовжує серію заходів з підвищення обізнаності серед населення та бізнес спільноти, де крок за кроком розбираємо основні пункти формування грантової заявки. Тож, 02 серпня 2023 року об 11.00 год. буде проведено тренінг «Як отримати грант? Основні акценти при заповненні грантових заявок» за участі представників органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування та представників бізнес середовища. Тренінг відбудеться в приміщенні Київської обласної військової адміністрації (м. Київ, пл. Лесі Українки, 1, 2 поверх, мала сесійна зала). Реєстрація на захід : https://cutt.ly/4KWGQlI.

13:26 28.07.2023

Грантові програми та програми підтримки, які доступні українському бізнесу

Конкурс бізнес-ідей для підприємців в малих містах і селах «РОБИ СВОЄ» від Фонду «МХП – Громадi» Для підтримки сталого розвитку підприємництва, як відповідь на негативні економічні наслідки війни в Україні.

15:17 03.05.2023