ПРАЦЮЄМО НАД ОПОРЯДЖЕННЯМ ГОЛОВНИХ ФАСАДІВ ДИТЯЧОГО САДОЧКУ

На виконання доручення Згурівського селищного голови Василя Цвика, начальник відділу містобудування та архітектури Тетяна Козаченко та завідувач сектору з питань державного архітектурно-будівельного контролю Валерій Щербак працюють над опорядженням головних фасадів дитячого садочку «Сонечко», що будується в селищі по вулиці Шевченка. Щодо цього питання були проведені робочі зустрічі з представником генпідрядної організації.

14:58 12.03.2021

ЗГУРІВСЬКА ГРОМАДА В ТЕМІ, АБО ДОНОРОМ МОЖЕ БУТИ КОЖЕН

Друзі, а ви знали?! Що регулярне донорство омолоджує організм та покращує роботу імунної системи, печінки, підшлункової залози та других органів травлення. А головне, задумуючись над важливістю донорства, варто пам'ятати - один донор рятує життя трьом людям.

18:12 11.03.2021

ПОЧАТОК ДОЛЕНОСНОГО ПРОЦЕСУ РОЗПОЧАТО!

Перше засідання робочої групи з розробки Стратегії економічного розвитку Згурівської територіальної громади на 2021-2027 рр. – це і є основа всього процесу, а далі - наполеглива та продуктивна праця.

17:30 11.03.2021

ПОВІДОМЛЕННЯ ІНІЦІАТИВНОЇ ГРУПИ З ПІДГОТОВКИ УСТАНОВЧИХ ЗБОРІВ З ФОРМУВАННЯ СКЛАДУ МОЛОДІЖНОЇ РАДИ ПРИ ЗГУРІВСЬКІЙ СЕЛИЩНІЙ РАДІ

Ініціативною групою з підготовки установчих зборів розпочато прийом документів для формування складу Молодіжної ради при Згурівській селищній раді.

16:52 11.03.2021

У РАМКАХ «ВЕЛИКОГО БУДІВНИЦТВА» НА КИЇВЩИНІ ЦЬОГОРІЧ ВІДРЕМОНТУЮТЬ П’ЯТЬ ШКІЛ І ШІСТЬ ДИТСАДКІВ

Цього року на Київщині у рамках президентської програми «Велике будівництво» оновлять п’ять шкіл. Завдяки цьому будуть покращені умови для навчання близько двох тисяч учнів. На цьому наголосив очільник обласної державної адміністрації Василь Володін сьогодні, 11 березня.

16:08 11.03.2021

ДОРОГІ ДРУЗІ!

Запрошуємо Вас взяти участь в онлайн марафоні "Профлайфхак або як обрати професію майбутнього"

16:05 11.03.2021

АМУ звернулася до Президента з проханням ветувати Закон, що позбавляє громади права контролю за працею

Одним з головних чинників успіху децентралізаційної реформи є стабільність виконання повноважень органами місцевого самоврядування та наявність необхідних ресурсів на місцях. Боротьба з тіньовою зайнятістю, яку здійснюють виконавчі органи рад з 2018 року, є одним із ключових повноважень громад, завдяки якому вони можуть законодавчо впливати на ситуацію з ринком праці та надходженнями коштів від сплати податків як в державний, так і в місцеві бюджети.

11:28 11.03.2021

ОСББ ЧИ УПРАВИТЕЛЬ?

Прислухатись до кожного жителя Згурівської громади, турбуватись про їх комфорт та затишок - одне з життєвих правил селищного голови Василя Цвика. Свої проблеми висловили жителі багатоповерхівок. Їх турбує, що буде з їхніми багатоквартирними будинками, прибудинковими територіями, як створювати ОСББ та хто такий управитель. Таке занепокоєння досить логічне, адже жителів цих будинків чекають нововведення - нова модель договорів про комунальні послуги.

18:46 10.03.2021