Заступник Згурівського селищного голови з питань діяльності виконавчих органів

КАМ’ЯНЕЦЬКА НАТАЛІЯ ВОЛОДИМИРІВНА

Народилася 15 квітня 1966 року в смт Згурівка Київської області.

Громадянка України.

Освіта вища. У 1988 році закінчила Українську сільськогосподарську академію за спеціальністю "Агрохімія і грунтознавство".

Свою трудову діяльність розпочала у 1983 році різноробочою колгоспу ім. Леніна в смт Згурівка. З 1988 по 1992 року завідуюча лабораторією, економіст–бухгалтер по оплаті праці в тому ж колгоспі. З 1992 до 1998 року - головний економіст колективного агропромислового підприємства «Нива» смт  Згурівка. З 1988 до 2013 року працювала в Згурівській районній державній адміністрації на посадах:

начальника відділу економіки управління сільського господарства і продовольства; начальника відділу реформування сільськогосподарських підприємств управління сільського господарства і продовольства;

заступника начальника управління сільського господарства і продовольства управління сільського господарства і продовольства;

заступника начальника управління, начальника відділу розвитку сільської місцевості, врегулювання відносин власності та функціонування аграрного ринку управління агропромислового розвитку;

заступника начальника управління, начальника відділу економічного аналізу та прогнозування АПР інженерно-технічного забезпечення, кадрової та організаційної роботи управління агропромислового розвитку;

начальника управління агропромислового розвитку;

заступника, першого заступника голови адміністрації.

З квітня 2013 року по квітень 2014 року – голова Згурівської районної державної адміністрації.

2014 – 2016 р.р. – бухгалтер, головний бухгалтер ТОВ «КІС-АГРО» с. Безуглівка. З 2016 по 2018 рік – головний бухгалтер ФГ «Лісовчуки» с. Лизогубова Слобода. З 2018 року по січень 2021 року – економіст СП ТОВ «Нива Переяславщини» с. Переяслівське. В січні 2021 року працювала начальником управління фінансів, економічного розвитку та регуляторної політики Згурівської селищної ради.