A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Згурівська громада
Згурівська селищна рада Броварського району Київської області

Лікарі вторинної ланки

Важкий Борис Олександрович - лікар-ортопед-травматолог, вища категорія

08.00-15.00 

08.00- 14.00 - субота

Вихідний - неділя

Фахівець, що спеціалізується на діагностиці та лікуванні травм опорно-рухового апарату, травматичних пошкоджень та їх наслідків, а також ортопедичних та дегенеративно-дистрофічних захворюваннях суглобів, діагностує переломи, вивихи і розтягнення зв'язок та проводить комплексну терапію і подальшу реабілітацію.

 

 

 

Кушніренко Борис Миколайович – лікар-хірург,  I категорія

08.00-15.00

08.00-14.00 - субота

Вихідний - неділя

Фахівець, що надає послуги амбулаторної хірургії – це лікування пацієнта без госпіталізації в стаціонар. Мала хірургія найчастіше застосовується при розташуванні патологічного вогнища поверхнево, що не вимагає значних анестезіологічних та медикаментозних витрат, наприклад видалення гнійника, нариву, хірургічне лікування гнійного запалення.

 

 

 

Марищенко Наталія Юріївна – лікар-онколог,  I категорія

08.30-15.30

08.30-14.30 - субота  

Вихідний - неділя

Фахівець, що надає послуги з діагностики та лікування онкологічних хвороб.

 

 

 

 

Голуб Андрій Миколайович  - лікар-отоларинголог,  вища категорія

08.30-15.30

08.30-14.30 - субота 

Вихідний - неділя

Фахівець, що займається діагностикою та лікуванням захворювань носа, горла, вуха та придаткових частин перерахованих систем.

 

 

 

 

Драй Валерій Володимирович - лікар-акушер-гінеколог, I категорія

08.30-15.30

08.30-14.30 - субота

Вихідний - неділя

Фахівець, що проводить профілактичний огляд, обстеження перед вагітністю, супровід вагітності, встановлення причин безпліддя та лікування захворювання, дослідження овуляції, лікування порушень менструального циклу, лікування ендометріозу, діагностику та лікування ерозії шийки матки, лікування клімаксу, консультування з питань контрацепції та перериваня вагітності.

 

 

Котенко Клавдія Яківна – лікар-акушер-гінеколог,  I категорія

08.30-15.30  

08.30-14.30 - субота

Вихідний - неділя

Фахівець, що проводить профілактичний огляд, обстеження перед вагітністю, супровід вагітності, встановлення причин безпліддя та лікування захворювання, дослідження овуляції, лікування порушень менструального циклу, лікування ендометріозу, діагностику та лікування ерозії шийки матки, лікування клімаксу, консультування з питань контрацепції та перериваня вагітності.

 

Барсименко Василь Іванович – лікар-дерматовенеролог,  вища категорія

08.30-16.45

Вихідний - субота, неділя

Фахівець, що займається діагностикою та лікуванням захворювань шкіри, нігтів, волосся, захворювань, що передаються статевим шляхом, діагностикою новоутворень шкіри різного походження.

 

 

 

 

 

Ягода Володимир Вікторович – лікар-стоматолог, лікар-спеціаліст

08.30-15.30

Вихідний - субота, неділя

Фахівець, що займається діагностикою, лікуванням і профілактикою захворювань зубів. Лікує всі види карієсу, пульпіт, стоматит, гінгівіт, хейліт, пародонтоз, періодонтит.

 

 

 

 

Кібець Михайло Анатолійович - лікар з ультразвукової діагностики, I категорія

08.30-14.30

08.30-13.30 - субота 

Вихідний - неділя

Фахівець, що надає послуги з ультразвукової діагностики: органів черевної порожнини, щитовидної залози, надниркових залоз, гінекологічне, передміхурової залози, сім’яних канатиків і яєчок, молочних залоз, вагітних, нирок та сечового міхура.

 

 

Кузьменко Михайло Григорович – лікар-ендокринолог, вища категорія

08.30- 18.30

Вихідні - вівторок, п`ятниця, неділя

Фахівець, що надає допомогу пацієнтам із захворюванням таких ендокринних залоз як: щитоподібна і паращітоподібна залози, підшлункова залоза, наднирники.

 

 

 

 

 

Тімановська Валентина Василівна – лікар-невропатолог, вища категорія

08.30-15.30  

08.30- 14.30 - субота

Вихідний - неділя

Фахівець, що займається питаннями патології нервової системи. А саме надає допомогу пацієнтам з наступної патології: судині захворювання ЦНС, вертеброневрологічні синдроми, захворювання периферичної нервової системи, неврози, легкі черепно – мозкові травми та їх наслідки, розсіяний склероз, епілепсія і т.д.

 

 

 

Клинова Алла Анатоліївна -  лікар функціональної діагностики (ЕКГ), I категорія

08.30-15.30  

08.30-14.00  - субота

Вихідний - неділя

Фахівець, що надає послуги з обстежень функціональної діагностики: ЕКГ, холтерівське моніторингування, спірографія.

 

 

 

 

Чернійчук Інна Артурівна – лікар акушер-гінеколог, I категорія

12.45-16.42  

Вихідний субота, неділя

Проводить профілактичний огляд, обстеження перед вагітністю, супровід вагітності, встановленя причин безпліддя та лікування захворювання, дослідження овуляції, лікування порушень менструального циклу, лікування ендометріозу, діагностика та лікування ерозії шийки матки, лікування клімаксу, консультування з питань контрацепції та перериваня вагітності.

 

 

 

 

Колісніченко Олександра Борисівна – лікар-фтизіатр 

08.30-15.30  

08.30-14.30 - субота

Вихідний - неділя 

Діагностика,лікування,профілактика туберкульозу

 

 

 

Хірургічне відділення

Стрикун Григорій Миколайович

Завідувач відділення, лікар-хірург.

Динамічне спостереження, діагностика, лікування оперативним та консервативним методами всіх хірургічних хворих в стаціонарних умовах.

 

 

 

 

 

 

Тімановський Анатолій Володимирович - лікар-хірург, І категорія

 

Динамічне спостереження,діагностика,лікування оперативним та консервативним методами всіх хірургічних хворих в стаціонарних умовах.

 

 

 

 

 

 

Клиновий Володимир Іванович - лікар-анестезіолог

 

Проводить передопераційну підготовку, анестезію (обезболювання), слідкує за станом пацієнта під час та після хірургічного втручання.

 

 

 

 

 

 

Слотвинський Олександр Олегович - лікар-анестезіолог

 

Проводить передопераційну підготовку,анестезію (обезболювання),слідкує за станом пацієнта під час та після хірургічного втручання.

 

 

 

 

 

 

 

Терапевтичне відділення

Драй Ольга Євстафівна - завідувач відділення, лікар-терапевт

 

Відділення працює цілодобово.

Виявлення, діагностика та лікування внутрішніх хвороб.

 

 

 

 

 

 

Степаненко Дарина Миколаївна - лікар-терапевт

 

Виявлення, діагностика та лікування внутрішніх хвороб.

 

 

 

 

 

 

 

 

Дитяче відділення

Панченко Любов Василівна - лікар-педіатр. Вища категорія

Відділення працює цілодобово

Діагностика фізичного та психічного розвитку дитини, надання рекомендацій по вигодовуванню та вихованню дитини, лікування та профілактика різних захворювань дітей, нагляд за станом їх здоровя.

 

 

 

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь