Прийміть вітання

ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ СВЯТКУЄ МОЗГОВИЙ ВАЛЕРІЙ МИКОЛАЙОВИЧ

Сьогодні, 14 лютого, щиро вітаємо з днем народження МОЗГОВОГО ВАЛЕРІЯ МИКОЛАЙОВИЧА, депутата Згурівської селищної ради. Зичимо Вам міцного здоров’я, благополуччя, поваги та шани від людей, любові від рідних та близьких, добра і достатку, творчого натхнення і невичерпної енергії. Нових звершень на професійній ниві! З Днем народження!

08:07 14.02.2022

ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ СВЯТКУЄ ГЕРАСИМЕНКО ВІКТОР БОРИСОВИЧ

Сьогодні, 4 лютого, щиро вітаємо з днем народження ГЕРАСИМЕНКА ВІКТОРА БОРИСОВИЧА, спеціаліста-землевпорядника відділу земельних відносин та екологічних питань Згурівської селищної ради. Від усієї душі бажаємо Вам, Вікторе Борисовичу, життєрадісних і довгих років життя, сповнених міцного здоров’я, сімейного щастя та особистих гараздів. Натхнення Вам, здійснення усіх мрій та сподівань! Нехай доля шле добробут та достаток, а віра, надія та любов будуть вірними супутниками на Вашому життєвому шляху.

13:54 07.02.2022

ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ СВЯТКУЄ РУБАНЧУК ОКСАНА ГРИГОРІВНА

Сьогодні свій день народження святкує РУБАНЧУК ОКСАНА ГРИГОРІВНА, заступник начальника управління, начальник відділу фінансів управління фінансів, економічного розвитку та регуляторної політики Згурівської селищної ради.

10:12 27.01.2022