ЗА НАПАД НА ЖІНКУ, РЕЦИДИВІСТ МОЖЕ ПОВЕРНУТИСЯ ЗА ГРАТИ НА 10 РОКІВ

Згурівським відділом Бориспільської місцевої прокуратури затверджено та скеровано до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні відносно раніше судимого мешканця Згурівської селищної територіальної громади, за фактом розбійного нападу (ч.2 ст.187 КК України).

16:40 12.02.2021

СЕЛИЩНИЙ ГОЛОВА БЕРЕ УЧАСТЬ У ФОРУМІ ВЗАЄМОВИГІДНОГО ПАРТНЕРСТВА БІЗНЕСУ, ВЛАДИ І ГРОМАДИ

Сьогодні, 12 лютого, Згурівський селищний голова Василь Цвик відбув до міста Черкаси для участі у Форумі взаємовигідного партнерства бізнесу, влади і громади, який організовано Благодійним фондом "МХП- Громаді".

11:05 12.02.2021

ЗА КІЛЬКА ГОДИН СИНОПТИКИ ПЕРЕДБАЧАЮТЬ СИЛЬНУ ХУРТОВИНУ, А ЗГОДОМ СУТТЄВЕ ЗНИЖЕННЯ ТЕМПЕРАТУРИ!

За прогнозами синоптиків 11-12 лютого, у зв'язку з переміщенням активного циклону, в Україні очікується значне погіршення погодних умов: у західних, північних, більшості центральних, в Одеській та Миколаївській областях значний сніг, мокрий сніг налипання мокрого снігу, місцями ожеледь, пориви вітру 15-20 м/с, хуртовини, снігові замети.

11:33 11.02.2021

НА ПРИЙОМ ДО ГОЛОВИ ЗВЕРНУВСЯ ЖИТЕЛЬ ЗГУРІВКИ

На прийом до голови громади звернувся житель Згурівки Олег Самойленко щодо сприяння у вирішенні питання відновлення житлового будинку після пожежі або надання іншого житла для проживання його сім'ї.

17:04 10.02.2021

НАРАДА ЩОДО НАДАННЯ СПЕЦІАЛІЗОВАНОЇ (ВТОРИННОЇ) МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ

Сьогодні Згурівський селищний голова Василь Цвик провів робочу нараду з головним лікарем КНП «Згурівська центральна районна лікарня» Василем Моцюком, під час якої обговорили питання впровадження програми медичних гарантій щодо надання спеціалізованої (вторинної) медичної допомоги, укладення пакетів медичних послуг та відповідності вимогам по кожному пакету.

16:40 10.02.2021

Фонд соціального страхування і Федерація Роботодавців України закликають пришвидшити подання заяв - розрахунків на виплату лікарняних

13:24 10.02.2021

МІСЬКІ ГОЛОВИ КИЇВЩИНИ ПІДТРИМАЛИ ІНІЦІАТИВУ ПРЕЗИДЕНТА НЕ ДОПУСТИТИ ПІДВИЩЕННЯ ТАРИФІВ НА ОПАЛЕННЯ ТА ГАРЯЧУ ВОДУ

Міські голови Київщини підтримали ініціативу Президента України та виступили за підписання меморандуму щодо врегулювання проблемних питань у постачанні тепла та гарячої води в будинки українців. Про це повідомив голова облдержадміністрації Василь Володін сьогодні, 9 лютого, під час брифінгу.

13:18 10.02.2021