Дата: від до Скинути

ОБСТЕЖЕННЯ ЖИТЛОВО-ПОБУТОВИХ УМОВ ПРОЖИВАННЯ СІМЕЙ, ЯКІ ПЕРЕБУВАЮТЬ В СКЛАДНИХ УМОВАХ

25 лютого службою у справах дітей та сім’ї Згурівської селищної ради за участі старости здійснено виїзди в села Шевченкове та Щасливе, під час яких обстежено житлово-побутові умови проживання сімей, які перебувають в складних життєвих обставинах.

17:11 25.02.2021

ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ КОМІСІЇ З ПИТАНЬ БЮДЖЕТУ, ФІНАНСІВ, СОЦІАЛЬНО-ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ ТА УПРАВЛІННЯ КОМУНАЛЬНИМ МАЙНОМ

25 лютого відбулося засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів, соціально-економічного розвитку та управління комунальним майном Згурівської селищної ради під керівництвом голови комісії Наталії Кам’янецької.

13:46 25.02.2021

ПОВІДОМНА РЕЄСТРАЦІЯ КОЛЕКТИВНИХ ДОГОВОРІВ

Відповідно  до постанови Кабінету Міністрів України від 13 лютого 2013 року № 115  зі змінами повідомна реєстрація проводиться з метою оприлюднення інформації про укладення угод (договорів), внесення до них змін і доповнень.

13:42 25.02.2021

ЩОРІЧНИЙ ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ЛІТЕРАТУРНИЙ КОНКУРС ІМЕНІ ОЛЕНИ ТЕЛІГИ ТА ОЛЕГА ОЛЬЖИЧА

Жiноче товариство iменi Ольги Басараб та Олени Телiги, Органiзацiя  українських нацiоналiстi оголошують про проведения щорiчного Всеукраїнського лiтературного  конкурсу  iменi Олени Телiги та Олега Ольжича «Тiльки тим дана перемога, хто у болi смiятись змiг!» (Олена Телiга)

09:05 25.02.2021

ОБСТЕЖЕНО ЖИТЛОВО-ПОБУТОВІ УМОВИ СІМЕЙ

24 лютого службою у справах дітей та сім’ї Згурівської селищної ради здійснено виїзди в села Аркадіївка та Середівка, під час яких обстежено житлово-побутові умови проживання сімей, які перебувають в складних життєвих обставинах, сім’ї опікунів та багатодітна сім’я.

18:59 24.02.2021

РЯТУВАЛЬНИКИ ПРОВЕЛИ ТАКТИКО-СПЕЦІАЛЬНЕ НАВЧАННЯ

24 лютого рятувальники Згурівської громади провели тактико-спеціальне навчання на території Філії ПАТ “Яготинський маслозавод”, “Яготинське для дітей” з метою відпрацювання спільних з персоналом підприємства дій в разі виникнення надзвичайної ситуації.

16:56 24.02.2021

ПРЕДСТАВИЛИ ВИКОНУЮЧУ ОБОВ'ЯЗКИ ДИРЕКТОРА ЗГУРІВСЬКОЇ ГІМНАЗІЇ

Сьогодні в актовій залі Згурівської гімназії селищний голова Василь Цвик та виконуючий обов'язки начальника відділу освіти Сергій Олійник представили педагогічному колективу виконуючу обов’язки директора НВК.

15:51 24.02.2021

ПЕРСПЕКТИВИ ПРИМІСЬКОГО ЗАЛІЗНИЧНОГО СПОЛУЧЕННЯ КИЇВЩИНИ ПРОАНАЛІЗУВАЛИ НА ВСЕУКРАЇНСЬКОМУ ФОРУМІ

Перспективи проєкту приміського залізничного транспорту City Express, що буде впроваджено на Київщині обговорили сьогодні, 23 лютого, під час Всеукраїнського форуму «Україна.30».

09:02 24.02.2021