Відбулось засідання постійної комісії з питань промисловості, будівництва, інвестицій, транспорту, зв’язку, підприємництва, житлово-комунального господарства та благоустрою та управління комунальним майном Згурівської селищної ради

Дата: 07.07.2021 14:05

Фото без опису7 липня відбулось засідання постійної комісії з питань промисловості, будівництва, інвестицій, транспорту, зв’язку, підприємництва, житлово-комунального господарства та благоустрою та управління комунальним майном Згурівської селищної ради.

Порядок денний постійної комісії було затверджено з 6 питань.

Депутатами були розглянуті проекти рішень, які виносяться на розгляд сесії Згурівської селищної ради, та одноголосно підтримані, а саме:

Про внесення змін до Правил розміщення зовнішньої реклами на території Згурівської селищної ради та до Порядку визначення розміру плати за право тимчасового використання місць для розміщення об’єктів зовнішньої реклами, які перебувають у комунальній власності територіальної громади Згурівської селищної ради.

Про надання дозволу Твердохліб В.В. на розроблення детального плану забудови території земельної ділянки кадастровий номер 3221955100:02:006:0062 для будівництва і обслуговування будівель торгівлі (03.07), яка перебуває у його власності.

Про погодження проведення невід’ємних поліпшень орендованого майна КП «Згурівський селищний ринок».

Про включення комунального майна до Переліку першого типу об’єктів комунальної власності Згурівської селищної ради, що підлягають передачі в оренду з проведенням аукціону.

Про внесення змін до Переліку об’єктів, які належать до комунальної власності Згурівської селищної територіальної громади, затвердженого рішенням Згурівської селищної ради 09 квітня 2021 року №228-06-VIII.

Про внесення змін до Статуту Комунального підприємства «Згурівський комбінат комунальних підприємств»

Загалом постійною комісією були розглянуті усі питання порядку денного та надані відповідні рекомендації.