ПООБІЦЯВ – ЗРОБИВ!

Сьогодні, Згурівський селищний голова Василь Цвик, відвідавши Войтівську амбулаторію загальної практики сімейної медицини, вручив новопризначеному сімейному лікарю Сергію Кузьменку електрокардіограф, який має стати неабияким помічником у його медичній практиці.

13:36 16.02.2021

КОРИСНІ ПОРАДИ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ ЗАЙНЯТОСТІ - 10 ЗАПОВІДЕЙ ШУКАЧА РОБОТИ

Резюме – чітке, лаконічне, без граматичних помилок. Про все – коротко й по суті. Розмісти його на сайті служби зайнятості, кар’єрний радник допоможе. Якщо ж резюме ще не готове, створи його разом зі спеціалістом служби зайнятості!

10:04 16.02.2021

ПОНАД 200 ТИСЯЧ ДОМОГОСПОДАРСТВ КИЇВЩИНИ ОТРИМУЮТЬ СУБСИДІЇ НА ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНІ ПОСЛУГИ

В умовах зростання тарифів держава наразі підтримує майже 5 млн українців. Серед них – 1,8 млн пільговиків і 3 млн субсидіантів. Про це під час Всеукраїнського форуму «Україна 30. Платіжка» сказала міністр соціальної політики Марина Лазебна. Учасниця форуму та директорка департаменту регіонального розвитку облдержадміністрації Галина Король уточнила, що безпосередньо на Київщині пільги на сплату житлово-комунальних послуг отримують більше 201 тисячі домогосподарств. Ще майже 136 тисяч забезпечені субсидіями на цьогорічний опалювальний період.

10:00 16.02.2021

ШАНОВНІ УЧАСНИКИ БОЙОВИХ ДІЙ В АФГАНІСТАНІ ТА ВІЙСЬКОВИХ КОНФЛІКТІВ НА ТЕРИТОРІЇ ІНШИХ ДЕРЖАВ, ЧЛЕНИ СІМЕЙ, ВЕТЕРАНИ ВІЙНИ!

Щорічно, 15 лютого, Україна віддає шану усім без винятку солдатам і офіцерам, рядовим і генералам, робітникам та службовцям, яким судилося пройти вогняне горнило бойових дій в Республіці Афганістан та інших «гарячих» точках планети.

08:49 15.02.2021

НАПЕРЕДОДНІ ПАМ'ЯТНОЇ ДАТИ ГОЛОВА СЕЛИЩНОЇ РАДИ ВАСИЛЬ ЦВИК ПРИВІТАВ УЧАСНИКІВ БОЙОВИХ ДІЙ

15 лютого Україна традиційно вшановуватиме пам’ять учасників бойових дій на території інших держав, а також відзначатиме 32-ту річницю виведення військ колишнього СРСР з Республіки Афганістан.

10:50 14.02.2021

ЗА НАПАД НА ЖІНКУ, РЕЦИДИВІСТ МОЖЕ ПОВЕРНУТИСЯ ЗА ГРАТИ НА 10 РОКІВ

Згурівським відділом Бориспільської місцевої прокуратури затверджено та скеровано до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні відносно раніше судимого мешканця Згурівської селищної територіальної громади, за фактом розбійного нападу (ч.2 ст.187 КК України).

16:40 12.02.2021

СЕЛИЩНИЙ ГОЛОВА БЕРЕ УЧАСТЬ У ФОРУМІ ВЗАЄМОВИГІДНОГО ПАРТНЕРСТВА БІЗНЕСУ, ВЛАДИ І ГРОМАДИ

Сьогодні, 12 лютого, Згурівський селищний голова Василь Цвик відбув до міста Черкаси для участі у Форумі взаємовигідного партнерства бізнесу, влади і громади, який організовано Благодійним фондом "МХП- Громаді".

11:05 12.02.2021