Дата: від до Скинути

Затверджено нову форму звіту про зайнятість і працевлаштування осіб з інвалідністю

У зв’язку із затвердженням нової форми звітності № 10-ПОІ (річна) «Звіт про зайнятість і працевлаштування осіб з інвалідністю» просимо звернути увагу працедавців на відповідну інформацію, з метою дотримання виконання відповідної норми Закону.

14:34 25.01.2021

Відбулося засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів, соціально-економічного розвитку та управління комунальним майном Згурівської селищної ради

25 січня відбулося засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів, соціально-економічного розвитку та управління комунальним майном

14:14 25.01.2021

Відбулося засідання постійної комісії селищної ради з питань інформаційної політики, регламенту, депутатської діяльності, етики, законності, правопорядку та запобіганню корупції

22 січня 2021 року відбулося засідання постійної комісії Згурівської селищної ради з питань інформаційної політики, регламенту, депутатської діяльності, етики, законності, правопорядку та запобіганню корупції. На порядок денний були винесені наступні питання:

17:04 22.01.2021

Проінспектували хід ремонтних робіт в Усівському НВК

22 січня голова Згурівської селищної ради Василь Цвик здійснив візит до Усівського навчально-виховного комплексу (загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дитячий садок), де проінспектував хід ремонтних робіт та облаштування шкільних туалетних кімнат.

16:14 22.01.2021

Відвідали поштове відділення в селі Пасківщина

Сьогодні очільник Згурівської громади Василь Цвик під час робочої поїздки в село Пасківщина відвідав поштове відділення та поспілкувався з жителями щодо проблемних питань функціонування відділення Укрпошти та адресної доставки газет населенню.

14:21 22.01.2021

Покладання квітів до пам'ятника Миколі Міхновському

Сьогодні, 22 січня, Згурівський селищний голова Василь Цвик спільно зі старостою села Турівка Валентином Волочнюком поклали квіти до пам'ятника Миколі Міхновському з нагоди Дня Соборності України та чергової річниці об'єднання Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки.

14:17 22.01.2021

Робочий візит до посту поліції в селі Усівка

Сьогодні Василь Цвик, Згурівський селищний голова, спільно із заступником начальника Броварського відділення поліції Юрієм Ющенком з робочим візитом відвідали пост поліції в селі Усівка, який відкрито в рамках урядового проекту «Поліцейський офіцер громади».

18:10 21.01.2021