Дата: від до Скинути

КИЇВЩИНА ЗА ПРОГРАМОЮ РЕЛОКАЦІЇ БІЗНЕСУ ВЖЕ ПРИЙНЯЛА 17 ПІДПРИЄМСТВ ІЗ ГАРЯЧИХ ТОЧОК

Київська область продовжує приймати підприємства з інших регіонів України, де ведуться бойові дії. У рамках Урядової програми релокації українських підприємств до пристоличного регіону вже перемістилися 17 компаній. Наразі свої потужності транспортують 4 підприємства. Ще 34 розглядають пропозиції вільних виробничих та складських площ для переміщення. Про це на селекторній нараді повідомив голова Київської обласної військової адміністрації Олексій Кулеба.

09:15 14.07.2022

Раціональне та ефективне використання коштів, техніки та людського ресурсу.

Саме про це йшлося на нараді, яку провів селищний голова Василь Цвик з начальником КП "Згурівський ККП" Сергієм Малинкою, головним інженером Валерієм Щербаком, начальником цеху по благоустрою Юрієм Зленком та майстром цеху благоустрою Надією Овчаренко.

16:00 13.07.2022

Ситуація з пальним на автозаправних станціях в Згурівці станом на ранок 13.07.2022

ТОВ "АВТОГАЗТРЕЙД" по вулиці Заводській, 16: ГАЗ - 33.80 грн, ДП - 54.80 грн, ТОВ ПРОЛЮКС РІТЕЙЛ (Інтерлогос) по вулиці Заводській, 6А: 95 - 52.00 грн, ГАЗ - 34.00 грн, ДП - 56.00 грн, "КТО" ТОВ "Сервіс-Чемпіон" по вулиці Заводській, 11: ГАЗ - 34.00 грн, ДП - 55.00 грн; "КТО" ТОВ "Сервіс-Чемпіон" по вулиці Незалежності,131: ГАЗ - 34.00 грн, ДП - 55.00 грн.

08:49 13.07.2022

Шкільні посиденьки в Жуківській гімназії

В Жуківській гімназії дві середи поспіль проходили шкільні посиденьки, де всі бажаючі могли знайти собі заняття за інтересами: плетіння сіток, волейбол, футбол, настільний теніс, квест для старших, розваги для малечі, а на закінчення смачна козацька каша!

08:00 13.07.2022

Виїзне засідання комісії

12 липня проведено виїзне засідання комісії з розгляду звернення мешканців села Мала Супоївка Броварського району Київської області, яке надійшло до Згурівської селищної ради від 08.07.2022 по питанню обстеження прилеглої території колишньої школи на предмет видалення зелених насаджень.

16:55 12.07.2022

Якість та безпечність питної води

Вода - найпоширеніша речовина в біосфері, яка займає виключно важливе значення в природі. Зазвичай, коли ми п’ємо  воду, то не думаємо про її хімічний склад, про те, як вода впливає на наше з вами здоров’я.

16:50 12.07.2022

Надання грантів для створення або розвитку садівництва, ягідництва, виноградарництва та тепличного господарства

Згурівська селищна рада інформує, що постановою Кабінету Міністрів України від 21 червня 2022 року № 738 затверджено наступні Порядки надання грантів для створення або розвитку тепличного господарства:

11:43 12.07.2022