Щиро вітаємо з Міжнародним днем шахів!

Висловлюємо вдячність гравцям, суддям, шаховим активістам за ваш внесок в розвиток і популяризацію шахового спорту в громаді. Бажаємо спортивного бадьорого духу, енергії, швидкої думки і яскравих перемог!

16:30 20.07.2022

Контроль за додержанням вимог законодавства у сфері торгівлі

Сьогодні робочими групами із здійснення контролю за додержанням вимог законодавства у сфері торгівлі, громадського харчування, побутового обслуговування населення та з контролю за встановленням суб’єктами господарювання цін на соціально значущі товари проведено обстеження визначених місць для розміщення виїзної торгівлі, а також торгівельних закладів на території сіл Пасківщина, Стара Оржиця та Турівка.

15:15 20.07.2022

Ситуація з пальним на автозаправних станціях в Згурівці станом на ранок 20.07.2022

ТОВ "АВТОГАЗТРЕЙД" по вулиці Заводській, 16: ГАЗ - 29.50 грн, ДП - 52.80 грн;                ТОВ ПРОЛЮКС РІТЕЙЛ (Інтерлогос) по вулиці Заводській, 6: А95 - 52.00 грн, ГАЗ - 31.00 грн, ДП - 53.00 грн;                                                                                                               "КТО" ТОВ "Сервіс-Чемпіон" по вулиці Заводській, 11: А95 - 50.00 грн, ГАЗ - 30.00 грн, ДП - 52.00 грн;                                                                                                                                                "КТО" ТОВ "Сервіс-Чемпіон" по вулиці Незалежності,131: А95 - 50.00 грн, ГАЗ - 30.00 грн, ДП - 52.00 грн.

09:22 20.07.2022

ОЛЕКСІЙ КУЛЕБА: НА СЬОГОДНІ ОБСТЕЖЕНО 270 НАСЕЛЕНИХ ПУНКТІВ ОБЛАСТІ НА НАЯВНІСТЬ ВИБУХОНЕБЕЗПЕЧНИХ ПРЕДМЕТІВ

На території області спеціальні служби обстежили всі населені пункти, що знаходилися під окупацією, на наявність вибухонебезпечних предметів. Це 270 селищ, сіл та міст у межах Бучанського, Броварського та Вишгородського районів Київщини. Про це повідомив у своєму відеозверненні голова Київської ОВА Олексій Кулеба.

08:41 20.07.2022

Нафтогаз забезпечує газом більшість українців: що потрібно знати?

З 1 травня 2022 року до реєстру Газопостачальної компанії «Нафтогаз України» підключені 8,8 млн українських домогосподарств, які отримували газ від постачальника «останньої надії» (ПОН), відповідно до річного тарифного плану «Фіксований» з однією з найвигідніших цін на ринку — 7,96 грн/куб. м (з ПДВ, без вартості транспортування). Укладати додаткові договори не потрібно, адже перехід відбувся автоматично.

08:38 20.07.2022

Плановий виїзд працівників служби у справах дітей та сім'ї

Сьогодні працівниками служби у справах дітей та сім’ї Згурівської селищної ради здійснено плановий виїзд в смт Згурівка, села Нова Оржиця, Лизогубова Слобода, Щасливе, Володимирське, Шевченкове, в яких проживають багатодітні сім’ї, неповні сім’ї, в яких на утриманні одного з батьків перебувають діти. Всього відвідано 9 сімей, в яких виховується 28 дітей.

16:20 19.07.2022

Радісним та яскравим дійством стало відкриття парку «Гойдалки» в селі Пасківщина!

Кожне село має свої мрії, і одна мрія села Пасківщина вже здійснилася! Відкрито мальовничий та облаштований парк з гойдалками та лавочками, в який хочеться приходити і відпочивати.

15:26 19.07.2022

Розширене засідання регіонального оперативного штабу

19 липня Згурівський селищний голова Василь Цвик та завідувач сектору з питань житлово-комунального господарства, комунальної власності та розвитку інфраструктури Згурівської селищної ради Тетяна Мала взяли участь у розширеному засіданні регіонального оперативного штабу з питань підготовки і забезпечення сталого функціонування господарського комплексу та об’єктів соціально-культурного призначення Київської області до роботи в осінньо-зимовий період 2022/2023 року під головуванням заступника голови Київської облдержадміністрації Миколи Бойка.

14:25 19.07.2022