Дата: від до Скинути

Запрошуємо представників мікро-, малих та середніх сільськогосподарських підприємств (ММСП) взяти участь у Програмі USAID АГРО з розвитку локальних ринків збуту та забезпечення продовольчої безпеки на місцевому та національному рівнях!

Програма USAID АГРО в умовах війни прагне максимально зберегти, відновити ринкові системи та сприяти максимальній участі ММСП у агропродовольчій діяльності.

09:58 07.07.2022

Відбулося засідання громадської комісії з житлових питань

Сьогодні, 6 липня, під головуванням секретаря ради Ігоря Феника відбулося засідання громадської комісії з житлових питань при виконавчому комітеті Згурівської селищної ради, на якому розглянули заяву жителя с. Аркадіївка щодо поновлення його на квартирному обліку.

16:11 06.07.2022

УВАГА! ПОГІРШЕННЯ ПОГОДНИХ УМОВ

За інформацією Укргідрометцентру на Київщині 6 липня, місцями очікуються значні опади, грози, в окремих районах град та шквали вітру 15-20 м/с.

15:15 06.07.2022

Отримання довгострокових кредитів для індивідуальних забудовників на селі на 2023 рік. Програма "Власний дім"

Згідно з умовами програми, мешканець села чи селища, який хоче збудувати або придбати житловий будинок, може взяти кредит під 3% річних на 20 років, але не більш як до досягнення пенсійного віку. Для молодих сімей (до 35 років) – термін кредитування становить до 30 років.

16:37 05.07.2022

Повідомлення для платників податків, які сплачують податки до бюджету Згурівської селищної територіальної громади

Згідно інформації, яка надійшла від Головного управління державної податкової служби у Київській області, на території нашої громади велика кількість жителів мають податковий борг за минулі роки перед бюджетом селищної територіальної громади зі сплати деяких видів податків, а саме: орендної плати за землю та земельного податку з фізичних осіб, податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки з фізичних осіб, які є власниками об'єктів житлової та нежитлової нерухомості.

14:44 05.07.2022