Відбулося онлайн-засідання архітектурно-містобудівної ради

30 червня відбулося онлайн - засідання архітектурно-містобудівної ради при відділі містобудування, архітектури та інфраструктури Броварської районної державної адміністрації під головуванням головного архітектора району Миколи Дідуха.

15:16 30.06.2022

Випускний 2022

Який він? Повноцінного відчуття закінчення школи нема ні у дорослих, ні у дітей... Адже не про таке свято мріяли випускники 2022. Тисне тягар непорозуміння та нестабільності, але ...але життя продовжується.

14:33 30.06.2022

За 2022 рік понад 3 млн українців відвідали Гід з державних послуг

Понад 3 млн українців відвідали Гід з державних послуг. Цієї цифри Гід досяг менше ніж за рік. Щодня команда Мінцифри доповнює та оновлює Гід у режимі реального часу для того, щоб взаємодія держави та громадян була комфортнішою і простішою.

16:58 29.06.2022

Відбулося функціональне онлайн навчання у сфері цивільного захисту

29 червня відбулося функціональне онлайн навчання у сфері цивільного захисту за темами: управління системою цивільного захисту в територіальній громаді, робота старости в системі цивільного захисту, планування в системі цивільного захисту на рівні територіальних громад.

16:24 29.06.2022

Конкурс Міністерства розвитку громад та територій України «Реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади»

Міністерством розвитку громад та територій України 18 травня 2022 року оголошено проведення Всеукраїнського конкурсу журналістських робіт «Реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади» – 2022 (далі – Конкурс). Варто зазначити, що мета конкурсу – підтримка журналістів регіональних ЗМІ, зокрема в цей непростий для країни час. Партнером Конкурсу «Програмою Ради Європи «Децентралізація і реформа публічної адміністрації в Україні» збільшено преміальний фонд для переможців: І місце – 25 тис. грн.; ІІ місце – 20 тис. грн.; ІІІ місце – 15 тис. гривень.

11:43 28.06.2022

Як отримати допомогу по частковому безробіттю?

Отримати допомогу з часткового безробіття можуть застраховані особи (працівники та ФОП) у разі втрати ними частини заробітної плати через зупиненням (скороченням) виробництва продукції (виконання робіт, надання послуг) з причин економічного, технологічного характеру, виникнення надзвичайної ситуації, введення надзвичайного або воєнного стану, встановлення карантину.

14:47 27.06.2022

Відбулася чергова щотижнева нарада за участі керівників структурних підрозділів

Сьогодні, 27 червня, заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради Сніжана Авраменко провела чергову щотижневу нараду за участі керівників структурних підрозділів.

11:54 27.06.2022