Ігровий майданчик в Малій Березанці

Тільки-но обладнання для ігрового дитячого майданчика було доставлене до Малої Березанки, дорослі відразу почали його облаштовувати. І навіть дощ не став перешкодою.

11:12 12.07.2022

ДО УВАГИ СПОЖИВАЧІВ ТА ОПЕРАТОРІВ РИНКУ ЩО ЗДІЙСНЮЮТЬ ОБІГ ХАРЧОВИХ ПРОДУКТІВ!

Згурівський відділ Головного управління Держпродспоживслужби в Київській області інформує щодо надходження інформаційного повідомлення, отриманого по системі швидкого оповіщення щодо харчових продуктів та кормів (RASFF) від 29 червня 2022 року № 2022.3786 стосовно виявлення оптичних відбілювачів в паперових соломинках, що експортувалися з Китаю (оптовий продавець: Metro AG, Germany) до України (отримувач: ТОВ «МЕТРО Кеш енд Кері Україна», Харківське шосе 201-203, буд. літера «2 Б», м. Київ, 02121), що надійшло в супроводі листа Держпродспоживслужби від 06.07.2022 № 11.1.2-17/8048.

10:19 12.07.2022

Щотижнева нарада

Сьогодні, 11 липня, секретар ради Ігор Феник та керуюча справами (секретар) виконавчого комітету Ольга Вдовіченко провели щотижневу нараду, під час якої керівники відділів, секторів та структурних підрозділів Згурівської селищної ради прозвітували про основні напрямки своєї діяльності на минулому тижні, виокремили проблемні питання у відповідних галузях і шляхи їх вирішення та визначили пріоритети на поточний тиждень.

12:00 11.07.2022

Гуманітарна допомога від небайдужих жителів громади

Дитинство - чарівний світ, де збуваються усі мрії та бажання. Ще змалечку людина повинна жити в добрі, спокої, злагоді, ніжності, порозумінні, повазі - тоді й життя буде яскравішим і цікавішим. Любляча мама купує найпрекрасніші ляльки для своєї донечки, а тато намагається догодити синочку з новою іграшковою машиною.

15:25 08.07.2022

Випуск 2022

Літо - традиційна пора випускних вечорів. Перегортаючи календар день за днем учні чекають цього дня. Випускний вечір - свято, яке буває в житті кожної людини, в ньому переплітаються одночасно радість і сум. Таке свято пройшло і в Згурівській гімназії.

12:27 08.07.2022