Дата: від до Скинути

ОЛЕКСІЙ КУЛЕБА: ПРОДОВЖУЄМО ОБЛАШТОВУВАТИ ТИМЧАСОВЕ ЖИТЛО ДЛЯ МЕШКАНЦІВ, ЯКІ ВТРАТИЛИ СВОЇ ОСЕЛІ (ВІДЕО)

У Київській області продовжують встановлювати модульні містечка для тимчасового проживання осіб, які втратили власне житло. Проект реалізується за сприяння польського уряду. Про це повідомив у своєму телеграм-каналі голова Київської ОВА Олексій Кулеба. «На території Київської області модульні містечка вже встановлені і функціонують у місті Буча, селищах Бородянка та Макарів. Модульні містечка в цих населених пунктах покривають потребу в тимчасовому поселенні понад 1000 людей. Наразі монтаж та підключення до комунікацій будиночків триває в Ірпені на території санаторію “Дубки”», – зазначив Олексій Кулеба.

12:51 25.07.2022

ПОЖЕЖА В ЗГУРІВЦІ

24 липня о 17 год. 30 хв. до оперативно-диспетчерської служби 26 ДПРЧ смт Згурівка надійшло телефонне повідомлення, про те, що в смт Згурівка по вул. Молодіжна сталося загорання господарчої будівлі.

10:16 25.07.2022

Нові правила отримання посвідчення водія

Із 24 липня в Україні запрацюють нові правила отримання водійського посвідчення. Зміниться підхід до навчання та алгоритм складання іспитів — теоретичну та практичну частини підготовки водіїв віднині розмежовують. Це передбачено Постановою.

09:05 25.07.2022