Раціональне та ефективне використання коштів, техніки та людського ресурсу.

Дата: 13.07.2022 16:00

Фото без описуСаме про це йшлося на нараді, яку провів селищний голова Василь Цвик з начальником КП "Згурівський ККП" Сергієм Малинкою, головним інженером Валерієм Щербаком, начальником цеху по благоустрою Юрієм Зленком та майстром цеху благоустрою Надією Овчаренко.

На робочій зустрічі були обговорені питання:

Стану та ремонту комунальної техніки

Наявність комунального інвентара (газонокосарок та бензопил, приладдя для комунальної техніки)

Опалення освітніх закладів Згурівки

Залучення до роботи по благоустрою тих осіб, які знаходяться на обліку центру зайнятості

Наявність матеріалів для освітлення вулиць.

Василь Вікторович дав ряд доручень, щодо огляду вулиць сіл Нова Оржиця та Стара Оржиця, так як найближчим часом планується освітлення вулиць цих населених пунктів.

Акцентована увага на благоустрої кладовищ в Згурівській громаді. В селищі за це відповідає комунальне підприємство, по селах - старости.

- Разом працюємо над благоустроєм та порядком в нашій громаді. І кожен на своєму місці повинен відповідально ставитися до поставлених завдань, тоді й буде результат, - зазначив голова громади.