Нові перемоги учнів Згурівської музичної школи

Із 17 березня по 2 квітня 2021 року відбулися два тури обласного вокального шоу " Калиновий голос Київщини"(дистанційно), що проводився Департаментом освіти і науки Київської обласної державної адміністрації, КЗ КОР "Центр творчості дітей та юнацтва Київщини".

15:45 07.04.2021

«ВЕЛИКЕ БУДІВНИЦТВО»: ВЗДОВЖ ТРАСИ КИЇВ – ЧОП ВИСАДЖУЮТЬ НОВІ ДЕРЕВА ЗАМІСТЬ АВАРІЙНИХ

За 7 років вздовж 187 км міжнародної траси Київ – Чоп, яку обслуговує компанія Onur за контрактом OPRC (Output and Performance-based Road Contract), у смугах відведення висаджено близько 3 500 нових дерев замість видалених аварійних. Про це повідомляє «Укравтодор». «Експлуатаційне утримання однієї з головних транспортних артерій країни – це не лише про збереження покриття. Контракт включає управління та обслуговування, роботи з благоустрою дороги, періодичного ремонту та аварійні роботи. Крім того, в рамках Контракту виконуються інші роботи, як от влаштування зовнішнього дорожнього освітлення в населених пунктах вздовж обслуговуваної ділянки, встановлення метеостанцій, влаштування майданчиків габаритно-вагового контролю, а також  деякі роботи з покращення», – зазначається у повідомленні.

13:16 07.04.2021

Увага! Набір громадських інспекторів з охорони довкілля!

Відповідно до наказу Міністерства екології та природних ресурсів України «Про затвердження Положення про громадських інспекторів з охорони довкілля» від 27.02.2002 №88, громадськими інспекторами можуть бути громадяни України, що  досягли  18  років, мають досвід природоохоронної роботи та пройшли співбесіду в органах Держекоінспекції.

11:27 07.04.2021

Матеріально-технічне забезпечення Згурівського відділення поліції

Голова громади Василь Цвик на робочій зустрічі з заступником начальника відділення поліції №2 (смт Згурівка) Олександром Бабицьким обговорили питання матеріально-технічного забезпечення Згурівського відділення поліції.

10:36 07.04.2021