Проведено обстеження торгівельних яток на території ринку

Сьогодні робочою групою із здійснення контролю за додержанням вимог законодавства у сфері торгівлі, громадського харчування, побутового обслуговування населення на території Згурівської громади проведено обстеження торгівельних яток на території ринку КП «Згурівський комбінат комунальних підприємств».

15:43 22.07.2022

Ситуація з пальним на автозаправних станціях в Згурівці станом на ранок 22.07.2022

ТОВ "АВТОГАЗТРЕЙД" по вулиці Заводській, 16: ГАЗ - 29.50 грн, ДП - 52.80 грн                 ТОВ ПРОЛЮКС РІТЕЙЛ (Інтерлогос) по вулиці Заводській, 6: А95 - 50.00 грн, ГАЗ - 29.49 грн, ДП - 53.00 грн                                                                                                                "КТО" ТОВ "Сервіс-Чемпіон" по вулиці Заводській, 11: А95 - 50.00 грн, ГАЗ - 30.00 грн, ДП - 52.00 грн                                                                                                                        "КТО" ТОВ "Сервіс-Чемпіон" по вулиці Незалежності,131: А95 - 50.00 грн,  ГАЗ - 30.00 грн, ДП - 52.00 грн.

10:57 22.07.2022

Відремонтована дорога по вулиці Садова в Новій Олександрівці

Саме це місце стало локацією для зустрічі селищного голови Василя Цвика, директора ТОВ "МХП-Агро-С" Андрія Полудня, регіонального директора виробничого підрозділу Яготин "МХП-АГРО-С" Петра Хилька та старости Новоолександрівського старостинського округу Олександра Козаченка.

17:00 21.07.2022

"Чого потребує молодь?"

Ми, молодіжна рада Згурівщини проводимо невелике опитування "Чого потребує молодь?".

14:38 21.07.2022

Сьогодні, 21 липня, відбулося виїздне засідання комісії з обстеження зелених насаджень та паркових зон в населених пунктах Згурівської територіальної громади в с.Войтове згідно клопотаня поданого старостою Войтівського старостинського округу.

В ході роботи комісії проведено обстеження аварійних, сухостійних дерев в с.Войтове, які у разі їх падіння під час несприятливих погодних умов, загрожують життю пішоходів, пошкодженню транспортних засобів, ліній електропередач.

12:32 21.07.2022