Дата: від до Скинути

Проведено обстеження визначених місць для розміщення виїзної торгівлі, а також торгівельних закладів на території сіл Нова Олександрівка та Черевки

Сьогодні робочими групами із здійснення контролю за додержанням вимог законодавства у сфері торгівлі, громадського харчування, побутового обслуговування населення та з контролю за встановленням суб’єктами господарювання цін на соціально значущі товари проведено обстеження визначених місць для розміщення виїзної торгівлі, а також торгівельних закладів на території сіл Нова Олександрівка та Черевки.

15:37 28.07.2022

До відома учасників бойових дій антитерористичної операції!

Учасники бойових дій антитерористичної операції, які на даний час не проходять військову службу, можуть отримати санаторно - курортне лікування за кошти, передбаченні в державному бюджеті для забезпечення санаторно – курортним лікуванням учасників Революції Гідності, учасників АТО та осіб, які здійснюють заходи із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії російської федерації у Донецькій та Луганській областях, членів сімей загиблих.

15:32 28.07.2022

Відбулося виїзне засідання комісії з питань архітектури, містобудування та розвитку територій

28 липня відбулося виїзне засідання комісії з питань архітектури, містобудування та розвитку територій Згурівської селищної територіальної громади за розпорядженням селищного Василя Цвика.

13:41 28.07.2022

Обстежено умови проживання дітей

Спеціалістом служби у справах дітей та сім'ї Згурівської селищної ради спільно із фахівцями відділення соціальної роботи Центру надання соціальних послуг Згурівської селищної ради, працівником сектору превенції відділення поліції номер 2 Броварського РУП проведено виїзд в 4 сім'ї, що проживають в смт Згурівка та с. Нова Оржиця, в яких виховується 15 дітей.

08:08 28.07.2022