Дата: від до Скинути

В РАМКАХ «ВЕЛИКОГО БУДІВНИЦТВА» НА КИЇВЩИНІ ПРОВЕДУТЬ ТЕРМОМОДЕРНІЗАЦІЮ ТРЬОХ САДОЧКІВ

В рамках програми Президента України «Велике будівництво» на Київщині продовжується робота з підвищення енергоефективності будівель шкіл та дитячих садочків. Про це сьогодні під час онлайн-брифінгу повідомив заступник голови Київської облдержадміністрації Андрій Лісовик.

16:41 31.03.2021

НА КИЇВЩИНІ ДОБУДОВУЮТЬ П’ЯТЬ ПРИЙМАЛЬНИХ ВІДДІЛЕНЬ, ТРИ З НИХ – НА ФІНІШІ

В опорних медзакладах Київщини триває модернізація п’яти приймальних відділень. У трьох з них роботи знаходяться вже на фінальній стадії. Про це сьогодні, 31 березня, під час онлайн-брифінгу зазначив заступник очільника Київської облдержадміністрації Андрій Лісовик.

16:33 31.03.2021

РОЗВИТОК СПОРТУ - СПРАВА ЕНТУЗІАСТІВ ТА ПРОГРЕСИВНОЇ МОЛОДІ

Завзяті, рухливі, старанні, а головне спортивні юнаки та дівчата активізувались та ініціюють розвиток спорту в Згурівській громаді. Молодь виявила бажання розвивати такий вид спорту, як волейбол. Проблема одна – нема поля для гри.

16:15 31.03.2021

ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ФОПів КИЇВЩИНИ

За ініціативи Президента України Уряд запроваджує програму підтримки ФОПів та найманих працівників підприємств, які постраждають через карантинні обмеження у «червоних» зонах.

14:56 31.03.2021

ВИЇЗД В СІМ'Ї СЛУЖБОЮ У СПРАВАХ ДІТЕЙ ТА СІМ'Ї

31 березня службою у справах дітей та сім’ї Згурівської селищної ради спільно з представником відділення соціальної роботи центру надання соціальних послуг здійснено виїзд в села Іллінське та Турівка, під час якого відвідано багатодітну сім’ю, в якій виховується дитина першого року життя, сім’я, в якій проживає особа з числа дітей-сиріт.

14:54 31.03.2021

ВИЇЗНЕ ЗАСІДАННЯ РОБОЧОЇ ГРУПИ З ПИТАНЬ КОНТРОЛЮ ТА ЗАПОБІГАННЯ ВИНИКНЕННЮ ПОЖЕЖ В ЕКОСИСТЕМАХ

Щороку восени та навесні на території Згурівської громади фіксується велика кількість пожеж в екосистемах внаслідок паління листя, сухої трави та інших рослинних решток.

13:22 31.03.2021

ФОНД СОЦІАЛЬНОГО СТРАХУВАННЯ ІНФОРМУЄ

Останнім часом до Яготинського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Київській області надходять численні звернення застрахованих осіб щодо не виплати лікарняних. У зв´язку з цим хочемо завірити, що Фонд соціального страхування України виплачує лікарняні  та  декретні  у повному обсязі.  Ми робимо все можливе, аби ви отримали допомогу якнайшвидше, однак сьогодні є затримки у фінансуванні.

08:49 31.03.2021

До уваги керівників сільськогосподарських підприємств, фермерів, інженерів з охорони праці!

Напередодні розпалу весняно-польових робіт необхідно посилити профілактичну роботу із запобігання виробничому травматизму – це наполегливо рекомендує роботодавцям, керівникам сільськогосподарських підприємств, головам фермерських господарств, інженерам з охорони праці  управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Київській області.

08:40 31.03.2021