Вкотре на суботник вийшли жителі Красного.

Приємно спостерігати, як ставлення жителів до порядку в селах змінюється на краще, що проявляється в суспільній потребі не смітити і дбати про довкілля всім разом.

16:55 01.04.2021

БЛАГОУСТРІЙ ЗГУРІВСЬКОГО ДЕНДРОПАРКУ

Над благоустроєм Згурівського дендропарку активізувались працівники Басейнового управління водних ресурсів середнього Дніпра Згурівський гідрокомплекс.

16:48 01.04.2021

ЗАГОРАННЯ СУХОЇ РОСЛИННОСТІ!

31 березня о 19 год. 25 хв. до оперативно-диспетчерської служби 26 ДПРЧ (смт Згурівка) надійшло телефонне повідомлення, про те, що на узбіччі автодороги О101010 Згурівка-Червоний відділок сталося загорання сухої рослинності.

16:42 01.04.2021

ЦЬОГО РОКУ В БІЛІЙ ЦЕРКВІ ПОЧНУТЬ БУДУВАТИ НОВИЙ ЦНАП

У рамках програми «Велике будівництво» у Білій Церкві цьогоріч стартують роботи зі створення нового ЦНАПу. Для цього в місті готуються до реконструкції однієї з нежитлових будівель. Про це зазначив заступник голови Київської облдержадміністрації Андрій Лісовик сьогодні, 31 березня, під час онлайн-брифінгу.

16:44 31.03.2021