3 дні тому promin.cv.ua Рятувальники нагадують, що спалювати суху траву в Україні заборонено!

Дата: 22.03.2022 15:09

.Фото без описуТак співпало, що війна на нашу землю прийшла саме у той час, коли громадяни починають господарські роботи та відчайдушно ведуть боротьбу зі сміттям та залишками рослинності. На жаль, ми не можемо різко подвоїти кількість рятувальників, частина яких замість ліквідації наслідків воєннх дій і порятунку людей буде вимушена виїжджати на виклики про пожежі чагарників.

Тому пропонуємо громадянам забути про цюварварську практику випалювання усього зайвого разом із зеленим фондом нашої країни.

Отже, дотримуйтесь простих правил:

не будьте подібними до орків - не паліть траву і сміття;

допомагайте рятувальникам - не підкидайте їм роботи у викляді гасіння наслідків неконтрольваних господарських ритуалів з вогнем;

повідомляйте про паліїв і за можливості проводьте превентивні бесіди із сусідами, які нехтуютьпопередженнями;

Будьте людьми і справжніми патріотами своєї України і пам'ятайте, що зараз будь- яка дія або наближає, або  вііддаляє нашу спільну Перемогу!