Знайдемо вихід разом

Це голова громади Василь Цвик озвучив працівникам ЗДО "Журавка", які прийшли сьогодні на прийом.

10:56 01.07.2022

Звіт про узагальнення пропозицій (зауважень), що надійшли до Згурівської селищної ради під час громадського обговорення по питанню перейменування вулиць та провулків населених пунктів Згурівської селищної територіальної громади

На виконання розпорядження Згурівського селищного голови від 11 травня 2022 року № 51 Згурівською селищною радою в період з 11 травня до 11 липня 2022 року проводиться громадське обговорення з метою залучення представників громадськості до розгляду пропозицій щодо перейменування вулиць та провулків населених пунктів Згурівської селищної територіальної громади. Пропозиції (зауваження), звернення від громадськості приймалися Згурівською селищною радою в письмовій та усній формі до 11 червня 2022 року.

16:20 30.06.2022

Відбулося засідання комісії з найменування, перейменування вулиць та провулків на території громади

У Згурівській селищній раді, під керівництвом заступника селищного голови Сніжани Авраменко, відбулося засідання комісії з найменування, перейменування вулиць та провулків на території громади.

16:10 30.06.2022

Відбулося онлайн-засідання архітектурно-містобудівної ради

30 червня відбулося онлайн - засідання архітектурно-містобудівної ради при відділі містобудування, архітектури та інфраструктури Броварської районної державної адміністрації під головуванням головного архітектора району Миколи Дідуха.

15:16 30.06.2022

Випускний 2022

Який він? Повноцінного відчуття закінчення школи нема ні у дорослих, ні у дітей... Адже не про таке свято мріяли випускники 2022. Тисне тягар непорозуміння та нестабільності, але ...але життя продовжується.

14:33 30.06.2022