Онлайн вебінар щодо підготовки, подання на конкурс грантових заявок задля впровадження у 2023 році проектів у сфері культури та креативних індустрій

Дата: 21.02.2023 11:03

Фото без описуВідбувся онлайн вебінар щодо підготовки, подання на конкурс грантових заявок задля впровадження у 2023 році проектів у сфері культури та креативних індустрій. Вебінар провели фахівці Українського культурного фонду спільно з Асоціацією міст України.

У вебінарі взяли участь провідний спеціаліст з питань залучення інвестицій Антон Васильєв, завідувач сектору культури і туризму Галина Костюк.

Під час вебінару виконавчим директором Владиславом Берковським була представлена презентація діяльності Українського культурного фонду.

Заступник начальника проєктного відділу Світлана Колєснікова презентувала грантові програми від фонду на 2023 рік.

На завершення вебінару між учасниками відбулася бесіда у формі «Запитання – відповідь».