"З турботою про кожного"

Дата: 31.03.2022 16:21

Фото без описуВислів голови громади Василя ЦВИКА залишається незмінним, а у військовий час, значно збільшилась кількість людей, які потребують розуміння, допомоги та підтримки.

Для селищного голови Василя Цвика в пріоритеті було, є і буде - турбуватися про людей. Сьогодні голова громади дбає не лише про жителів Згурівської ТГ, а й про тих, хто знайшов прихисток на нашій території. Тому залучає всі можливості для того, щоб тимчасово переміщені особи, які полишили свої домівки, мали дах над головою, мали що поїсти та у що вдягнутись.

За співпраці з керівництвом області, до гуманітарного штабу Згурівської громади від департаменту соціального захисту населення Київської обласної військової адміністрації надійшла багатотонна гуманітарна допомога.

Серед багажу:

Одяг (дитячий, дорослий), шапки, чоловічі шкарпетки.

Дитяче харчування (молочні суміші та пюре).

Продукти харчування (яйця, консерви, паштети, крупи, макарони, борошно, печиво, цукор, масло).

Засоби для гігієни (туалетний папір, шампуні, мило, зубні пасти та щітки, вологі серветки, жіночі гігієнічні товари).

Дитячі товари (креми, мило, памперси для різного віку дітей, дитячі пелюшки).

Рушники, постільна білизна та ковдри.

Ця гуманітарна допомога видається за потреби тимчасового внутрішньо переміщеним особам та нашим захисникам

Спільними діями до спільної мети - до ПЕРЕМОГИ