Спільними зусиллями робиться добра справа

Гарний результат спільної роботи працівників цеху благоустрою Згурівського ККП та небайдужих жителів села Олександринівки вже сьогодні можемо спостерігати на вулицях населеного пункту.

15:55 27.01.2021

Національний  конкурс «Благодійна Україна»

Асоціація благодійників України є засновником Національного конкурсу «Благодійна Україна», який цього року буде проходити вже в 14-й раз поспіль (до 2012 року - конкурс «Благодійник року») – це єдиний діючий загальнонаціональний проект з відзначення кращих благодійників та найефективніших благодійних ініціатив в українському суспільному просторі.

10:04 27.01.2021

Міжнародний день пам'яті жертв Голокосту

Це страшне і нелюдське явище, яке відбувалося у період 1933-1945-х років і що отримало назву - Голокост, яке призвело до умисного винищення практично однієї третини євреїв, а також незліченної кількості представників інших нацменшин, породжене ненавистю і фанатизмом, затятим расизмом і принизливими забобонами, НЕ ПОВИННО ПОВТОРИТИСЯ!

09:14 27.01.2021

Відбулося засідання постійної комісії з питань аграрної політики, земельних відносин та охорони навколишнього середовища

26 січня відбулося засідання постійної комісії з питань аграрної політики, земельних відносин та охорони навколишнього середовища Згурівської селищної ради.

17:13 26.01.2021

Затверджено нову форму звіту про зайнятість і працевлаштування осіб з інвалідністю

У зв’язку із затвердженням нової форми звітності № 10-ПОІ (річна) «Звіт про зайнятість і працевлаштування осіб з інвалідністю» просимо звернути увагу працедавців на відповідну інформацію, з метою дотримання виконання відповідної норми Закону.

14:34 25.01.2021