До і після. Лічені години – і сміття через верх

Повним ходом іде прибирання кладовищ від торішніх рослинних залишків та могильних оздоб, що втратили свій вигляд. Громадяни, незважаючи на карантин, упорядковують могили спочилих родичів напередодні поминальних днів. Швидкими темпами наповнюються баки для сміття різним брудом та непотребом.

16:51 05.04.2021

АТ «Київоблгаз» будує газові мережі та встановлює газове обладнання «під ключ»

Компанія надає повний спектр послуг від проектування до пуску газу: видача технічних умов, розробка проектно-кошторисної документації, будівельні роботи, монтаж газового обладнання та пуск газу.

16:46 05.04.2021

Фінансова спроможність освітньої мережі Згурівської громади

Для того, щоб процес оптимізації освітньої мережі пройшов на належному рівні, проводяться прорахунки реальних витрат громади на кожен навчальний заклад. Над цим питанням працюють начальник управління з питань організації ДКІД Сніжана Авраменко, начальник відділу освіти Сергій Олійник та бухгалтери освітньої галузі.

16:32 05.04.2021

УСІ ВАКЦИНИ ASTRAZENECA ПРОТИ COVID-19, НЕЗАЛЕЖНО ВІД КРАЇНИ ВИРОБНИЦТВА, Є ВЗАЄМОЗАМІННИМИ

Людям, яким зробили перше щеплення проти COVID-19 вакциною AstraZeneca/Covishield, виготовленою індійським Інститутом сироватки крові, можна робити друге щеплення вакциною AstraZeneca, виробленою на інших виробничих майданчиках. Такі рекомендації Міністерству охорони здоров’я України надала Національна технічна група експертів з питань імунопрофілактики (НТГЕІ).

15:04 05.04.2021

В Красному точно буде тепло

Одним пострілом вбили двох зайців: і поприбирали, і заготовили сировину для опалення. Всі об'єкти соціальної сфери в селі Красне забезпечені дровами та дерев'яними рештками на весь опалювальний сезон.

14:47 05.04.2021