Згурівська громада святкуватиме перший ювілей

Дата: 08.07.2021 13:24

Фото без описуНаша громада взяла старт 17 липня 2020 року - Верховна рада України прийняла Постанову № 3650 "Про утворення та ліквідацію районів", тим самим створена Згурівська громада.

Лозунг – З ТУРБОТОЮ ПРО КОЖНОГО. Щодня докладаємо максимум зусиль аби відчутними для наших людей ставали позитивні зміни у соціальному, економічному та культурному розвитку всіх населених пунктів громади, щоб для кожного було відчутно, що тут - як вдома.

Зворотній зв'язок є.

Відкриті та цінуємо думку кожного жителя громади. Прагнемо забезпечити максимальну відкритість у своїй діяльності, абсолютну доступність інформації про діяльність голови громади, депутатів, членів виконавчого комітету та працівників селищної ради.

Наш перший ювілей - це свято для всіх жителів нашої громади

Святкуймо разом нашу першу річницю з піснями, танцями, жартами та веселощами, з гарним настроєм та позитивними емоціями.

Слідкуйте за новинами на нашій сторінці в Фейсбук, де буде повідомлено про всі заходи до Дня Громади.