Подаруй дитині диво

Під час відкриття Резиденції Діда Мороза вперше в Згурівській громаді оголошено про відкриття Благодійної акції «Подаруй дитині диво», метою якої був збір подарунків для дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах, дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

14:51 30.12.2021

Відбулися конкурси на заміщення вакантних посад

23 та 29 грудня в Згурівській селищній раді відбулися конкурси на заміщення вакантних посад провідного спеціаліста відділу освіти та провідного спеціаліста відділу з питань організації діловодства та контролю управління з питань організації ДКІД відповідно.

15:00 29.12.2021

Нова відмітка у посвідченні водія – автомат чи механіка

Рух у бік європейських стандартів неможливий без реальних дій. Дотримуючись цього девізу, сервісні центри МВС крок за кроком запроваджують нововведення, що адаптують підготовку водіїв та національне посвідчення водія до європейських зразків.

13:51 29.12.2021

Новорічно-різдвяний турнір з футзалу серед гравців 2011-2012 р.н. на призи СП ТОВ "Нива Переяславщини"

25 грудня в спортивному залі Яготинської ДЮСШ пройшли змагання новорічно-різдвяного турніру з футзалу серед гравців 2011-2012 років народження на призи СП ТОВ "Нива Переяславщини".

12:03 29.12.2021