Дата: від до Скинути

З 23 грудня 2021 року на території Київської області встановлюється «жовтий» рівень епідемічної небезпеки

До 31 березня 2022 року в Україні продовжено карантин, а також Державна комісія ТЕБ та НС встановила з 23 грудня 2021 року «жовтий» рівень епідемічної небезпеки поширення COVID-19 на території Київської області.

11:25 22.12.2021

Обговорення пропозицій щодо переліку видів громадських робіт

21 грудня в залі засідань Згурівської cелищної ради відбувся круглий стіл на тему: «Обговорення пропозицій щодо переліку видів громадських робіт, які мають суспільно корисну спрямованість, відповідають потребам громади та сприятимуть соціальному розвитку».

15:37 21.12.2021

УВАГА! Різке зниження температури повітря

Згурівська селищна рада повідомляє, що у зв’язку із можливим різким значним зниженням температури повітря для надання допомоги незахищеним верствам населення та недопущення їх обмороження і загибелі у період низьких температур, створені пункти обігріву, які знаходяться:

15:09 21.12.2021

ПОДАРУНКИ ДО ДНЯ СВЯТОГО МИКОЛАЯ

В будинку сімейного типу Баришевських Олени Володимирівни та Олександра Володимировича, що функціонує в нашій громаді, виховується 9 дітей, позбавлених батьківського піклування.

13:59 21.12.2021