Дата: від до Скинути

Меморандум між центральною владою та громадами щодо стримання росту тарифів на тепло виконується

Меморандумом, укладеним 30 вересня 2021 між Урядом, НАК «Нафтогаз України», Офісом Президента України та Асоціацією міст України, визначено, що однією з головних умов безперебійного проходження опалювального сезону 2021-2022 років є забезпечення відшкодування підприємствам теплопостачання заборгованості з різниці в тарифах.

08:33 04.01.2022

Вітаємо щасливчиків новорічного розіграшу

Подарунки отримали ті, хто незадовго до початку Нового року придбали квиток та стали учасниками святкової лотереї, ті, хто новорічну ніч провели на центральній площі у згуртованій та дружній родині Згурівської громади.

21:36 01.01.2022

Їдальні Згурівської громади продовжують поповнюватися новим посудом та кухонним інвентарем

Чимало кухонного приладдя: ложки та виделки, миски, серветниці, дощечки, качалки, термометри, ножі, чайники, дощечки для нарізання, вінчики, терки та термоси отримали сьогодні освітні заклади нашої громади.

17:48 30.12.2021

Подаруй дитині диво

Під час відкриття Резиденції Діда Мороза вперше в Згурівській громаді оголошено про відкриття Благодійної акції «Подаруй дитині диво», метою якої був збір подарунків для дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах, дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

14:51 30.12.2021

Відбулися конкурси на заміщення вакантних посад

23 та 29 грудня в Згурівській селищній раді відбулися конкурси на заміщення вакантних посад провідного спеціаліста відділу освіти та провідного спеціаліста відділу з питань організації діловодства та контролю управління з питань організації ДКІД відповідно.

15:00 29.12.2021

Нова відмітка у посвідченні водія – автомат чи механіка

Рух у бік європейських стандартів неможливий без реальних дій. Дотримуючись цього девізу, сервісні центри МВС крок за кроком запроваджують нововведення, що адаптують підготовку водіїв та національне посвідчення водія до європейських зразків.

13:51 29.12.2021