Планова перевірка стану пожежної безпеки

12 січня інспекторським складом Броварського РУ,  було проведено планову перевірку стану пожежної, техногенної безпеки та цивільного захисту АЗС ТОВ «Пролюкс Рітейл» в смт. Згурівка.

14:57 12.01.2022

Другий день групових перегонів Кубку громади з футзалу серед школярів визначили ще двох фіналістів

Ними стали команди Войтівського та Новоолександрівського НВК, які впевнено здолали своїх суперників з Жуківської гімназії та Усівського НВК, а в очній зустрічі сильнішими виявилися футзалісти в с.Войтове.

14:07 11.01.2022

ЗГУРІВСЬКИЙ ВІДДІЛ ДЕРЖПРОДСПОЖИВСЛУЖБИ ІНФОРМУЄ

Пташиний грип - важливо знати За повідомленнями Всесвітньої організації охорони здоров’я тварин (OIE) та Європейського Союзу (через систему нотифікації хвороб тварин – ADNS) в Європі спостерігається напружена епізоотична ситуація щодо грипу птиці. На території двох європейських держав – Португальської Республіки та Республіки Словенія були виявлені випадки захворювання. В Україні  в 2021 грип птиці зафіксований на територіях Київської, Миколаївської і Херсонської областей.

13:48 11.01.2022

ДО УВАГИ СПОЖИВАЧІВ ТА ОПЕРАТОРІВ РИНКУ ЩО ЗДІЙСНЮЮТЬ ОБІГ ХАРЧОВИХ ПРОДУКТІВ !

Згурівський відділ Головного управління Держпродспоживслужби в Київській області інформує щодо надходження інформаційного повідомлення системи швидкого реагування про харчові продукти і корми (RASFF) від 28 грудня 2021 року № 2021.5998-fup5, що надійшло у супроводі листа Головного управління Держпродспоживслужби в Київській області від 10.01.2022 №10-4-4.1-06/15/П, стосовно виявлення несанкціонованого використання лігноцелюлози у кружках, що експортувалися зі Швеції (постачальник: Espresso Gear, Billday)  до України (отримувач: ТОВ «Бюро Вин», вул. Мечникова, 9, м. Київ, 01021).

11:09 11.01.2022

ДО УВАГИ СПОЖИВАЧІВ ТА ОПЕРАТОРІВ РИНКУ ЩО ЗДІЙСНЮЮТЬ ОБІГ ХАРЧОВИХ ПРОДУКТІВ!

Згурівський відділ Головного управління Держпродспоживслужби в Київській області інформує щодо надходження інформаційного повідомлення системи швидкого реагування про харчові продукти і корми (RASFF) від 23 грудня 2021 року № 2021.7114, що надійшло у супроводі листа Головного управління Держпродспоживслужби в Київській області від10.01.2022 №10-4-4.1-06/14/П, стосовно афлотоксинів (В1=15,7; загальна кількість=19,9 мкг/кг-ppb)  в смажених фісташках у шкарлупі, що експортувалися з Туреччини (виробник: Alagözer Gida Paz. San. Ve Tic Ith Ihr Turz. Ltd. Sti; експортер: Malatya Pazari Kuruyemiscilik Sanayi ve Ticaret A. S.)  через Болгарію до України (отримувач: ТОВ «ОКЕАН КОМПАНІ ТРЕЙД», вул. Миру, 3, м. Київ, 03134).

11:05 11.01.2022

ПРО ПРИБИРАННЯ СНІГУ

Для запобігання травмування пішоходів, Згурівська селищна рада переконливо просить керівників підприємств, установ, організацій, власників й орендарів будинків, споруд побутово-торговельного призначення, забезпечити своєчасну розчистку від снігу прилеглих територій.

10:39 11.01.2022