Дякуємо за розуміння та підтримку

Дата: 03.08.2022 13:47

Фото без описуЦі слова вдячності озвучили староста Новобиківського старостинського округу Ігор Костоваров та працівник Новобиківського комунального підприємства Новобасанської громади Володимир Журибеда, зустрівшись із селищним головою Василем Цвиком.

3 місяці тому, вони звернулись із проханням допомогти в наданні спецтехніки для ремонту водонапірної башти в Новому Бикові, так як гідротехнічна споруда була пошкоджена внаслідок бойових дій, які були в даному населеному пункті. Також просили про допомогу в перекритті даху приміщення місцевої пожежної охорони.

У Василя Вікторовича слова з ділом не розходяться, тому всі прохання були виконані впродовж 3 днів.

Сьогодні під час зустрічі наші сусіди звернулись із проханням, щодо придбання оргтехніки в старостат, аби жителі Новобасанської громади мали змогу отримувати необхідні довідки вчасно та в повному обсязі.

Домовленість завершилась позитивною відповіддю нашого голови.

З турботою про кожного, цей вислів селищного голови Згурівської ТГ вкотре укріплюється конкретними справами.